Знайомтеся із декількома працівниками Британської Ради.

Саймон Вільямс, Директор Британської Ради

Я приєднався до Британської Ради у 1987 році, після вивчення російської мови та літератури у Трініті коледжі Кембриджського університету, включаючи семестр у Воронезькому національному університеті СРСР у 1985. Перший рік у Британській Раді я провів в якості проектного менеджера у Лондоні та Манчестері, працюючи над освітнімі, державними та соціальними проектами, які реалізувалися у Європі, Африці та країнах Британської Співдружності.

Я мав честь провести шість років в Україні в якості Заступника Директора Британської Ради, з 1995 по 2001 роки, а потім три роки в Росії в якості Заступника Директора місцевої Британської Ради, з 2004 по 2007 роки.

У 2007 мене було призначено директором Національних Державних Агенцій Великої Британії для "Comenius", "Erasmus" та "Молодь в дії" - програм Європейського союзу для пітримання міжнародної мобільності та кооперації в освіті, навчанні та співпраці серед молоді. Частиною моєї роботи в Агенції стала участь у великій кількості Європейських освітніх комісій і Культурних робочих груп, з метою формування дизайну нового покоління програм співпраці під егідою Erasmus+.

Мене було призначено Директором Британської Ради Казахстану у 2012 році. Там я спонукав свою команду до розвитку освіти як головної області у співпраці Великобританії та Казахстану, разом із більш очевидними сферами, як нафта і газ.

Я посів свій теперішній пост в Україні у травні 2015 року. Для мене велика честь повернутися до України у такий важливий, хоча і складний, час. Я твердо вірю, що міжнародна освітня співпраця та культурні відносини можуть зробити життєво важливий внесок у розвиток України і її становища у світі, і я дуже пишаюся тим, що Британська Рада може зіграти певну роль у цьому процесі.

 

Крістофер Холмс, Директор Навчального центру та Екзаменаційних служб

 Кріс виріс у сонливому графстві Сассекс, Англія. Після завершення навчання за спеціальністю Облік та аудит в Лондоні він почав багато подорожувати, знайомитися з культурами різних країн (при цьому будь-якою ціною уникаючи обліку та аудиту) і саме в такий спосіб він прийшов до викладацької кар’єри, яка, у свою чергу, подарувала йому нагоду побувати в Японії, Тайланді, Австралії, Угорщині, Болгарії і тепер – в Україні.

Він працював старшим викладачем, начальником навчального відділу, інструктором-викладачем, головою департаменту викладання, а тепер, за його словами, це велика честь для нього обіймати посаду керівника відділу Teaching. Кріс має дружину (Наталію) та доньку (Єлену), які супроводжуватимуть його протягом терміну його працевлаштування.

 

Олена Манзюк, Керівник відділу роботи з клієнтами

Приєдналася до Британської Ради 2000 року в якості менеджера роботи з клієнтами у новому представництві навчального центру. Відтоді масштаби роботи центру викладання значно збільшилися, і була організована нова інтегрована команда по роботі з клієнтами з метою централізованого надання послуг усім клієнтам Британської Ради.

Моя роль полягає в управлінні клієнтськими послугами Британської Ради в Україні і забезпеченні найвищої якості таких послуг для всіх клієнтів організації. Коли клієнти щасливі і задоволені, я відчуваю натхнення. Я шукаю нових можливостей нескінченно поліпшувати якість наших послуг та розвивати наш бізнес. 

Вільний час обожнюю проводити зі своїми восьмирічними дітками-близнюками та нашою улюбленицею, кролицею Майєю, а також подорожувати, читати, кататися на роликах і займатися бігом. 

Юлія Самайчук, Менеджер екзаменаційної служби

Я приєдналася до Британської Ради у 2012 році у якості асистента Відділу по роботі з клієнтами і провела два роки у фантастичній команді, що надає найякісніші послуги зовнішнім та внутрішнім клієнтам. У 2014 році я перейшла до іншої фантастичної команди – Екзаменаційного відділу. Разом ми проводимо тисячі всесвітньо визнаних іспитів – IELTS, Aptis, університетські, професійні та шкільні екзамени. В нашій роботі нас підтримує велика кількість досвідчених інвіджіляторів та екзаменаторів, що походять з найрізноманітніших країн.

Мене завжди цікавили міжнародні іспити, і я складала кілька з них. На мою думку, міжнародні екзамени допомагають нам розвинути корисні для роботи і навчання навички -  академічне письмо, читання, логіку, вміння правильно розподіляти час. І найголовніше – це чудова можливість дізнатися більше про культуру і освіту інших країн та нові можливості для розвитку.