Наша команда

Знайомтеся із декількома працівниками Британської Ради.

Саймон Вільямс, Директор Британської Ради

Я приєднався до Британської Ради у 1987 році, після вивчення російської мови та літератури у Трініті коледжі Кембриджського університету, включаючи семестр у Воронезькому національному університеті СРСР у 1985. Перший рік у Британській Раді я провів в якості проектного менеджера у Лондоні та Манчестері, працюючи над освітнімі, державними та соціальними проектами, які реалізувалися у Європі, Африці та країнах Британської Співдружності.

Я мав честь провести шість років в Україні в якості Заступника Директора Британської Ради, з 1995 по 2001 роки, а потім три роки в Росії в якості Заступника Директора місцевої Британської Ради, з 2004 по 2007 роки.

У 2007 мене було призначено директором Національних Державних Агенцій Великої Британії для "Comenius", "Erasmus" та "Молодь в дії" - програм Європейського союзу для пітримання міжнародної мобільності та кооперації в освіті, навчанні та співпраці серед молоді. Частиною моєї роботи в Агенції стала участь у великій кількості Європейських освітніх комісій і Культурних робочих груп, з метою формування дизайну нового покоління програм співпраці під егідою Erasmus+.

Мене було призначено Директором Британської Ради Казахстану у 2012 році. Там я спонукав свою команду до розвитку освіти як головної області у співпраці Великобританії та Казахстану, разом із більш очевидними сферами, як нафта і газ.

Я посів свій теперішній пост в Україні у травні 2015 року. Для мене велика честь повернутися до України у такий важливий, хоча і складний, час. Я твердо вірю, що міжнародна освітня співпраця та культурні відносини можуть зробити життєво важливий внесок у розвиток України і її становища у світі, і я дуже пишаюся тим, що Британська Рада може зіграти певну роль у цьому процесі.

 

Наташа Василюк, заступник директора Британської Ради в Україні

Свою кар‘єру у Британській Раді в Україні я розпочала 1993 року, коли працювала менеджером Ресурсного центру з англійської мови у Львові, на Західній Україні. Ті роки були цікавими з точки зору професійного розвитку – від викладача англійської до керівника представництва великої міжнародної компанії. Я займалася питаннями приміщень, управлінням фінансами, працювала у бібліотеці і спілкувалася із клієнтами, налагоджувала взаємодію із місцевими культурними та мистецькими спільнотами, організовувала заходи й забезпечувала комфортне перебування в Західній Україні усім нашим британським гостям. 

Працювати у Британській Раді завжди було і лишається захопливою справою – завдяки цій роботі я дістала можливість розвинути навички роботи із клієнтами й дізналася, як управляти організаціями, слідкувати за проектами та оцінювати їх виконання, як керувати людьми й розвивати кадри, як планувати й втілювати проекти, укладати угоди й вести партнерські відносини, керувати фінансами у SAP і навіть керувати ризиками. 

Я мала можливість спробувати себе в ролі виконуючої обов’язки директора Британської Ради в Україні минулого року протягом восьми місяців, а зараз в ролі заступника директора я очолюю фантастичну команду людей  творчих, повних ентузіазму і щиро зацікавлених у тому, аби розповсюджувати найкорисніші знання й досвід зі Сполученого Королівства в галузях освіти та розвитку суспільства в Україні. 

У вільний час я люблю подорожувати із друзями і займатися активними видами спорту – катанням на велосипеді, гірським туризмом та плаванням.

Пол Кімм, Директор Навчального центру та Екзаменаційних служб

В Україні я працюю Директором Навчального центру та Екзаменаційних служб з серпня 2015. Я приєднався до Британської Ради в 1999 році і працював у Москві та Санкт-Петербурзі у Росії, Саудівській Аравії, Кореї (двічі), Малайзії, Сполученому Королівстві та Португалії, перш ніж приїхати сюди.

Мені приємно бути в Україні, оскільки це країна, в якій я вже багато років хотів мати шанс жити і працювати. Я добряче заклопотаний на своїй роботі у Навчальному центрі, Екзаменаційних службах та програмах, пов'язаних з англійською мовою по всій Україні. Найкращою винагородою за мою роботу є позитивний вплив англійської мови на життя людей і можливості, які вона їм дає. Окрім того, як випускник програми Англійської Літератури і магістр Лінгвістики, я захоплений англійською мовою.

Разом зі мною тут перебувають моя дружина і двоє дітей, яким дійсно подобається жити у Києві. У вільний час я полюбляю читати, дивитися фільми та поєднувати заняття у спортклубі із відвідуванням ресторанів.

 

Зоуі Робсон, Асистент Директора Навчального відділу та Екзаменаційних служб

Я працюю в Києві асистентом Директора навчального відділу з кінця серпня 2015 року. Я приєдналася до Британської Ради у 2006, і вже працювала на Шрі-Ланці, в Бахрейні та Тайлінді.

Моя головна роль полягає у допомозі директору програм з англійської мови та екзаменів шляхом ефективного щоденного управління навчальним центром. З нашими суворими вимогами до наших навчальних послуг, добре впізнаваним брендом і дуже позитивною репутацією, я працюю разом із командою менеджменту навчального центру, щоб бути впевненими, що щоденне функціонування останнього відповідає і перевершує очікування клієнтів. 

Після роботи і на вихідних я полюбляю відвідувати заняття з танців та йоги. І я також завершую своє навчання на магістреській програмі TESOL.

 

Олена Манзюк, Керівник відділу роботи з клієнтами

Приєдналася до Британської Ради 2000 року в якості менеджера роботи з клієнтами у новому представництві навчального центру. Відтоді масштаби роботи центру викладання значно збільшилися, і була організована нова інтегрована команда по роботі з клієнтами з метою централізованого надання послуг усім клієнтам Британської Ради.

Моя роль полягає в управлінні клієнтськими послугами Британської Ради в Україні і забезпеченні найвищої якості таких послуг для всіх клієнтів організації. Коли клієнти щасливі і задоволені, я відчуваю натхнення. Я шукаю нових можливостей нескінченно поліпшувати якість наших послуг та розвивати наш бізнес. 

Вільний час обожнюю проводити зі своїми восьмирічними дітками-близнюками та нашою улюбленицею, кролицею Майєю, а також подорожувати, читати, кататися на роликах і займатися бігом. 

Юлія Самайчук, Менеджер екзаменаційної служби

Я приєдналася до Британської Ради у 2012 році у якості асистента Відділу по роботі з клієнтами і провела два роки у фантастичній команді, що надає найякісніші послуги зовнішнім та внутрішнім клієнтам. У 2014 році я перейшла до іншої фантастичної команди – Екзаменаційного відділу. Разом ми проводимо тисячі всесвітньо визнаних іспитів – IELTS, Aptis, університетські, професійні та шкільні екзамени. В нашій роботі нас підтримує велика кількість досвідчених інвіджіляторів та екзаменаторів, що походять з найрізноманітніших країн.

Мене завжди цікавили міжнародні іспити, і я складала кілька з них. На мою думку, міжнародні екзамени допомагають нам розвинути корисні для роботи і навчання навички -  академічне письмо, читання, логіку, вміння правильно розподіляти час. І найголовніше – це чудова можливість дізнатися більше про культуру і освіту інших країн та нові можливості для розвитку.