Понеділок 24 березня 2014

Учасники прес-конференції директор Британської Ради в Україні Мартін Даул, представник Театру «Shakespeare'sGlobe» Хелена Мішоша та керівник мистецьких програм Британської Ради в Україні Анна Бубнова презентують програму арт проектів на 2014 рік.

Починаючи з наступного тижня, в Україні покажуть серію вистав Британського Національного Театру, Театру «Shakespeare'sGlobe» та Королівської Шекспірівської компанії у кінотеатрах! У Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі та Харкові на регулярній основі демонструватимуть вистави «Франкенштейн», «Коріолан», «Річард ІІ», «Дванадцята ніч» та інші. Новий формат – перегляд театральних постановок кращих британських театрів на кіноекранах – українські глядачі вперше оцінили під час фестивалю «Нове британське кіно» торік. Усі вистави йтимуть англійською мовою з українськими субтитрами.

У рамках мистецької програми Британської Ради у травні вперше у Київ завітає легендарний лондонський театр «Shakespeare'sGlobe». З нагоди 450-річчя Вільяма Шекспіра театр покаже нову постановку «Гамлет». Представник Театру «Shakespeare's Globe» Хелена Мішоша розповість про виставу, з якої трупа гастролюватиме 2 роки по усьому світу, та продемонструє відео-фрагменти підготовки до проекту та самої вистави.

Програма прес-конференції:

  1. Презентація програми арт проектів Британської Ради на 2014 рік
  2. Фестиваль «Британський театр у кіно»
  3. Світове турне Театру «Shakespeare'sGlobe»

Партнер фестивалю «Британський театр у кіно» - пиво №1 у Британії Carling.

Прес-конференція пройде 25 березня о 17:30 у залі «Сінематека» (3 поверх) культурного центру «Кінотеатр Київ» (вул. Велика Васильківська/ Червоноармійська, 19). 

Акредитація обов’язкова. Звертайтеся до Євгенії Огризко, менеджера з комунікацій Британської Ради в Україні, за телефоном (044) 490 56 00, +38 095 284 64 75 yevgeniya.ogryzko@britishcouncil.org.ua