Середа 04 Червень 2014

The Selector, радіо-шоу про нову британську музику, та Carling – пиво №1 в Британії представляють вперше в Києві команду Belleruche. 15 червня о 19:30 за підтримки Британської Ради в Україні відбудеться концерт гурту у рамках Koktebel Jazz Day на АРТ-ПІКНІКУ Слави Фролової. 

У 2005 році в Англії двоє молодих музикантів Ricky Fabulous і ді-джей Modest спільно з вокаліскою  Kathrin deBoer створили свій гурт, який надихався старими блюзовими платівками, творчістю психоделік груп 60х років та експериментами ді-джеїв західного узбережжя. Газета «The Times» охарактеризувала їх, як «Portishead, що об’єдналися в спільному блюзовому пориві з Blondie».

Belleruche зачаровує вишуканою прохолодою електро, зухвалим нео-соулом і вибуховим свінгом. Свої перші записи гурт випускав самостійно – це були семидюймові платівки, кожну з 45 яких вони вручну нумерували та запаковували в паперові конверти. У 2007 році  Belleruche підписав  контракт з лейблом Tru Thoughts. Того ж року випустили свою першу професійну платівку Turntable Soul Music, яка розійшлася з великими успіхом та була найшвидше проданим дебютним альбомом в історії лейбла. 

Сингл Anything You Want (Not That) з другого альбому «The Express» став Піснею тижня на iTunes, а хіт Northern Girls – саундтреком 125-річної ювілейної реклами Mercedes Benz у Британії.

Згодом слідували численні концерти у рідній Великій Британії, на сцені всесвітньо відомого фестивалю Glastonbury, та за кордоном – на концертних майданчиках джазового фестивалю в Монтре, в Японії та Австралії. 

15 червня о 19:30 Carling – пиво №1 в Британії представляє The Selector Party: Belleruche у рамках Koktebel Jazz Day на АРТ-ПІКНІКУ Слави Фролової. 

Київ, пр-т академіка Глушкова, 1 НК «Експоцентр України» (ВНДГ) 

ВХІД ВІЛЬНИЙ! 

Зовнішні посилання