Середа 03 серпня 2016

Запуск другого етапу програми «Вчителі англійської мови – агенти змін»: понад 100 викладачів стануть тренерами

У серпні 2016 року стартує другий  етап програми «Вчителі англійської мови – агенти змін», розробленої Британською Радою та громадською ініціативою GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking». В рамках другого етапу буде проведено тижневий курс з підготовки тренерів, який розпочнеться 7 серпня 2016 року для 104 учасників із семи областей України та міста Києва. Мета курсу – підготувати майбутніх тренерів до проведення повноцінного 40-годинного тренінгу для вчителів у своєму регіоні. Програма курсу передбачає мікротреніги, рефлексію на власну діяльність та аналіз мікротренінгів тренерами Британської Ради. Очікується, що після завершення курсу протягом найближчих чотирьох-п’яти місяців кожен із учасників проведе 40 навчальних годин тренінгу для 20 вчителів англійської на локальному рівні. Протягом вересня – грудня 2016 року «агенти змін» будуть отримувати стипендію від Благодійного фонду Петра Порошенка.

Перший етап програми завершився у травні 2016 року проведенням 308 творчих майстерень для вчителів у Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Черкаській, Чернівецькій, Херсонській областях та столиці України. 138 учасників програми поділилися отриманими на лютневому курсі ефективними прийомами викладання англійської мови в школах. Майстерні відвідали 3762 вчителя середніх шкіл, здобувши необхідні знання та уміння для проведення занять з англійської для своїх учнів за методиками, рекомендованими Британською Радою.

Програма підвищення кваліфікації «Вчителі англійської мови – агенти змін» розпочалася в лютому 2016 року. Вона присвячена Року англійської мови в Україні та має на меті підготовку вчителів з різних регіонів України до виконання ролі вчителя-тренера. Після завершення курсу учасники повернуться до навчальних закладів і стануть «агентами змін», передаючи знання щодо ефективних прийомів викладання англійської мови своїм колегам. Програма втілюється за сприяння Міністерства освіти і науки України. Завдяки їй до кінця 2016 року понад 60 тисяч українських школярів зможуть навчатися з використанням методик, що відповідають міжнародним стандартам.

За додатковою інформацією звертайтеся до Анастасії Романик, менеджера проекту «Рік англійської мови в Україні»:

Електронна пошта: anastasiya.romanyk@britishcouncil.org.ua

Тел.: +380 44 490 5600

Веб-сайт: www.britishcouncil.org.ua/year-of-english