Четвер 12 вересня 2013

26 та 27 вересня 2013 року на сцені Київського академічного Молодого театру відбудеться показ чорної комедії-мюзиклу “Звірі та діти захопили вулиці” (The Animals and Children Took to the Streets) лондонської театральної компанії 1927.

 У цій постановці хроніка Великої депресії сплетена з документального відео та суворих вуличних історій. Суміш чарівної живої музики, химерних казок, чорного гумору та сюрреалістичних сцен з елементами анімаційного кіно створює чудернацький театральний перформанс, стиль якого критики порівнюють з творчістю Девіда Лінча та Тіма Бартона.

 “Звірі та діти захопили вулиці” - це історія кварталу Байю у нетрях умовного європейського міста. У ньому животіють ті, кого суспільство відкинуло та вирішило не помічати. У його мешканців немає нічого, окрім ненависті одне до одного, тарганів та неслухняних дітей. До Байю переїздить молода леді, ідеалістка Агнеc, із маленькою донькою Іві. Вона вірить, що місцевих розбишак можна перевиховати, наприклад, залучивши до художньої творчості, однак це даремні сподівання — діти влаштовують заколот, нападаючи на мешканців чистих районів та крадучи улюбленого кота мера міста.

Прем’єра вистави відбулася два роки тому на фестивалі “Фріндж” (Fringe) в Единбурзі. Згодом на 1927 чекала прем’єра у Сіднеї, успішний сезон у Лондоні, світові гастролі, участь в Авіньйонскому фестивалі, а у червні цього року - запрошення від Міжнародного театрального фестивалю ім. Чехова. У Києві 1927 влаштують два вечірніх покази 26 та 27 вересня о 19:00, а також один денний - 27 вересня о 15:00, опісля якого можна долучитися до Q&A сесії з авторами-постановниками вистави.

Це вистава із чітким, усвідомленим соціальним посланням, критична по відношенню до стану сучасного суспільства і, попри всю свою вигадку та алегоричність, жорстка у певних політичних висновках, - Сергій Васильєв, оглядач Коммерсант-Українa.

 

Notes to Editor

Контакти для преси:

Марія Рудь
менеджер з комунікацій
Тел.: (380 44) 490 56 00
E-mail: maria.rud@britishcouncil.org.ua

Довідка:

Лондонська театральна компанія 1927 була заснована у 2005 році письменницею, акторкою і режисером С’юзан Андрейд та аніматором Полом Берріттом. У 2006 році до них приєдналася акторка та дизайнер костюмів Есме Епплтон, а також акторка, композитор і музикант Ліліан Хенлі. Співпраця цих чотирьох талановитих представників різних сфер творчості відкрило компанії дорогу до створення абсолютно інновативних та оригінальних робіт. Вистави компанії “Поміж дияволом та глибоким синім морем”, “Звірі та діти захопили вулиці” отримали міжнародне визнання та були відзначені театральними нагородами у Великобританії та за кордоном.

Сайт театральної компанії 1927 - http://19-27.co.uk/

Вистава демонструється англійською мовою із українськими субтитрами. Рекомендовано для дорослих та дітей від 12 років.

About the British Council

Заснована у 1934 р. Британська Рада є міжнародною організацією Сполученого Королівства із культурних відносин та освіти. Ми створюємо можливості для розбудови міжнародних зв’язків між Британією та іншими країнами та вибудовуємо довіру між людьми по всьому світу.

Ми є глобальною організацією, що має 190 представництв у 110 країнах та регіонах. Ми щороку впливаємо на 500 мільйонів людей по всьому світу - а це майже десята частина людства.

Британська Рада в Україні займається зміцненням зв‘язків між Україною та Сполученим Королівством у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, вищої освіти та розбудови суспільства. Ми надаємо українцям можливості здобути освіту англійською мовою задля професійного і особистого розвитку, а також проводимо іспити та тести для здобуття британських дипломів.