Четвер 19 вересня 2013

Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма відвідав сьогодні київський офіс Британської Ради з метою обговорення подальшої співпраці між Україною та Великою Британією у сфері вищої освіти та вивчення англійської мови.

Учасники домовилися, що будуть проведені заходи для визначення базових потреб цільової аудиторії, і як наслідок розроблена модель для підвищення  рівня володіння англійською мовою серед викладачів та студентів у ряді національних технічних університетів. Під час зустрічі було зазначено, що саме це питання є пріоритетним у співпраці між сторонами.

Співробітництво між британськими та українськими академіками і дослідниками в галузі нетрадиційних джерел природного газу також обговорювалось під час зустрічі, і сторони домовились, що будуть працювати над програмою розбудови тісних зв'язків між університетами двох країн, що працюють в даній галузі.
Останнім, але не менш важливим, питанням було побудова успішних та взаємовигідних відносин між вищими навчальними закладами України та Великої Британії та обміну досвідом між ними.

«Ми тісно співпрацювали з Міністерством освіти і науки України протягом багатьох років, але саме сьогодні дійшли до розуміння того, як зробити цю співпрацю набагато ефективнішою. Ми домовилися, що будемо шукати шляхи підвищення рівня володіння англійською мовою в університетському секторі та зміцнення зв'язків між британськими та українськими університетами ", - саме так прокоментував візит пана Суліми Директор Британської Ради Мартін Даул.

 

Notes to Editor

Контакти для преси:

Марія Рудь
менеджер з комунікацій
Тел.: (380 44) 490 56 00
E-mail: maria.rud@britishcouncil.org.ua

About the British Council

Заснована у 1934 р. Британська Рада є міжнародною організацією Сполученого Королівства із культурних відносин та освіти. Ми створюємо можливості для розбудови міжнародних зв’язків між Британією та іншими країнами та вибудовуємо довіру між людьми по всьому світу.

Ми є глобальною організацією, що має 190 представництв у 110 країнах та регіонах. Ми щороку впливаємо на 500 мільйонів людей по всьому світу - а це майже десята частина людства.

Британська Рада в Україні займається зміцненням зв‘язків між Україною та Сполученим Королівством у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, вищої освіти та розбудови суспільства. Ми надаємо українцям можливості здобути освіту англійською мовою задля професійного і особистого розвитку, а також проводимо іспити та тести для здобуття британських дипломів. 

Більш детальну інформацію стосовно діяльності Британської Ради Ви можете знайти тут: www.britishcouncil.com.ua. Також слідкуйте за нашими подіями у twitter.com/uaBritish, www.facebook.com/BritishCouncilUkraine та http://blog.britishcouncil.org/ukraine/.