Активні громадяни конкурс

НОВИЙ КОНКУРС ПАРТНЕРІВ ДО ПРОЕКТУ «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ»

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Британська Рада оголошує відкритий конкурс партнерів програми на 2015-2016 роки та запрошує громадські організації, благодійні фонди, молодіжні об’єднання та інших до участі. Проект передбачає проведення у 2015-2016 роках майстер-класів для фасилітаторів (представники партнерських організацій, які проводять тренування активних громадян) партнерських організацій, участь найкращих фасилітаторів у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення міжнародних навчальних візитів активних громадян до інших країн-учасниць проекту.

Партнерами проекту можуть бути виключно організації. Заявки від фізичних осіб не прийматимуться. Дедлайн подачі заявок - 25 вересня.

Потенційні партнери проекту мають надати для роботи в проекті принаймні двох фасилітаторів, для яких Британська Рада проведе 12-16 жовтня 2015 року підготовчий майстер-клас «Активних громадян». У подальшому партнер повинен надавати підтримку фасилітаторам у реалізації програми «Активні громадяни» у своїх спільнотах та громадах.

Результатом тренінгів в локальних громадах повинні бути проекти соціальної дії направленні на покращення життя громади.

Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проектів. Їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу між Сходом та Заходом України, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття.

Дізнайтеся більше про програму «Активні Громадяни» тут

Критерії прийнятності

Для участі у конкурсі потенційних партнерів проекту «Активні громадяни» в 2015-2016 рр. організації повинні відповідати наступним критеріям:

  • Бути зареєстрованим відповідно до українського законодавства та здійснювати свою діяльність в Україні;
  • Відсутність конфлікту інтересів у випадку участі в проекті в якості одержувача гранту;
  • Бути в стані гарантувати участь координатора проекту та двох тренерів/фасилітаторів;
  • Бути в стані виділяти зі свого боку робочий час власних співробітників, надавати приміщення тощо для забезпечення ефективної реалізації проекту, що також проводити моніторинг, оцінки та звітування в рамках проекту;
  • Прийняття вимог щодо прав інтелектуальної власності Британської Ради.

Крім того, заявки повинні бути:

  • отримані у встановлений термін;
  • повністю заповнені у відповідному форматі (Microsoft Office Word);
  • включати усю необхідну документацію.