CarLady 1

Асоціація діячів естрадного мистецтва України спільно з Патрульною поліцією Миколаєва, зразковою автошколою ТСОУ і Федерацією автоспорту України за підтримки Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, громадської організації "Відкритий університет Майдану" та Британської Ради підготували для миколаївців грандіозне свято.

Фестиваль покликаний популяризувати рівність і безпеку на дорозі. На рівних з чоловіками, жінки є активними учасниками дорожнього руху, ні в чому не поступаючись сильній половині людства, справляючись з управлінням різних авто: від «малолітражок» до позашляховиків. Внаслідок цього можно сказати, що часи "автомобільного патріархату" давно вже минули!

Організатори підготували для жителів Миколаїва насичену програму, основною подією якої стали виступи учасниць фестивалю. Учасниці отримали домашнє завдання, яке полягало в прикрашанні особистих автівок, а також демонстрації навичок екстремального водіння.

Крім цього, всі охочі могли безкоштовно отримати правову допомогу і консультацію від Управління юстиції Миколаївської міської ради та Центру надання правової допомоги.

За підсумками, переможницею стала учасниця конкурсу, що має за своїми плечима десятирічний водійський стаж. Переможниця отримала почесний титул «АвтоЛеді Півдня-2017».

Це свято краси і драйву подарувало гостям і жителям міста масу яскравих вражень!

СarLady 2