Cоціальні майстерні 2

Передумовою проекту «Соціальні майстерні та театр» стало збільшення вартості на комунальні послуги, внаслідок чого клуб для дітей з інвалідністю, який утримує товариство «Ніжність», мав закритися. Але активні мами дітей з інвалідністю запросили фасилітаторів громадської організації «ВУМ» для проведення тренінгу, де було презентовано проект. На тренінг до приміщення дитячого клубу, прийшли лідери громадської думки, голови громадських організацій міста Горішні Плавні, депутати міської ради, журналісти і представники навколишніх сільських громад. Більшість з них вперше дізналася про існування клубу, який працює вже 10 років. 

«Соціальні майстерні та театр» був створений спільними зусиллями усіх учасників тренінгу в рамках програми «Активні Громадяни». Проект почали реалізовувати ще до подання на розгляд до Британської Ради. Метою проекту  є  залучення молоді та дітей з інвалідністю до суспільно корисної праці, навчання декоративно-ужитковому мистецтву, навичкам самообслуговування та театральному мистецтву. На жаль, дітей з інтелектуальною неповноправністю тримали окремо від суспільства дуже довго, але за допомогою цього проекту особливі діти стали повноцінною частиною  суспільства.

Щоденні навчальні гуртки проводяться активними громадянами міста Горішні Плавні. До процесу реалізації проекту долучилися громадські організації «РОДІС», «Пульс Країни», «Самопоміч», «Непереможні», «Креативна Молодь», бійці батальйону «Азов» та багато інших людей. 

Голова ради ГО «Ніжність» Ганна Травінцева коментує успіх реалізації проекту: «Головний здобуток  програми «Активні Громадяни» - це не британські гроші, а навчання навичок якісної комунікації з громадою свого міста. Активні громадяни приїхали до нас, навчили, і тепер ми маємо добрих друзів і порадників у своєму місті, в Україні і навіть за її межами».

Соціальні майстерні 3