Британська Рада в Україні спільно з Громадською організацією «ВУМ» та Міською радою міста Боярка провела навчання, завдяки якому команда Проекту «Космічний коворкінг» отримала ще більше впевненості та знань для повноцінного втілення проекту в життя. Метою проекту є створення зручної платформи для взаємодії громадських організацій міста та ініціативних містян, просування ідеї важливості цікавого спільного сімейного відпочинку та активної громадської позиції.

В рамках Космічного коворкінга відбулось 10 сімейних зустрічей, на яких були присутні діти, підлітки та батьки. Загальною кількістю відвідувачів є близько 200 осіб. Крім цього було проведено зустріч читального клубу, зустріч рукодільниц, просвітницька зустріч «Земельні відносини між органами влади та громадянином», різноманітні екоуроки, також діє екологічна акція "Подаруй землі квітку"

На тематичних зустрічах обговорювались такі важливі теми, як  «Ініціативи громадський організацій та їх залучення до міських програм», проводились майстер-класи із різних напрямів тощо. Також на базі коворкінгу проводились творчі вечори, перегляди фільмів, читання казок, розмовні клуби та настільні ігри.

Це стало можливим завдяки підтримці проекту "Космічний коворкінг", який зараз вже став штаб квартирою для багатьох громадських організацій в м. Боярка.

Космічний коворкінг 1