Проект запровадження туристиної карти міста Чернігів нещодавно став переможцем конкурсу проектів, що проводили Громадська організація «ВУМ» в рамках навчання за програмою «Active Citizens» від Британської ради в Україні.

Наявність сучасних зручних туристичних карт кількома мовами є одним з інструментів інформаційної обізнаності та орієнтованості туристів у місті. Особливістю даної карти є наявність маршруту туристичних локацій міста та пам’яток, готелів, ресторацій, музеїв, туристично-інформаційних центрів. Крім цього карта міститеме екстрені телефонні номери, розклад руху транспорту, туристичний бренд міста, події, фестивалі міста та найяскравіші фото. 

Проект спрямований на вирішення такої проблеми, як: відсутність інформативної друкованої продукції для українських та іншомовних туристів, що значно знижує комфортність їх перебування у місті та загальне враження про місто як туристичне.

Туристична карта планується чотирма мовами - українською, російською, англійською та польською. На сьогодні відбувається робота над дизайном карти українською мовою.

Туристична мапа