Туристичний портал 2

Місто Чернігів, що на півночі України, давно вже взяло курс на активний розвиток туристичної галузі. Але цей розвиток стримувала відсутність промоції міста через сучасні цифрові ресурси, такі як Інтернет та соціальні мережі, які в наш час є невід'ємною частиною життя. 

Наявність єдиного онлайн ресурсу, туристичного порталу, є одним з першочергових інструментів для підвищення туристичної привабливості міста та інформаційної обізнаності туристів.

Чернігів до недавнього часу не мав такого ресурсу. Коли Громадська організація «Відкритий Університет Майдану» спільно з проектом "Активні Громадяни" Британської Ради та Управлінням стратегічного розвитку оголосили проведення Пітчингу проектів - команда, що займається розвитком туризму, одразу подала на конкурс проект по створенню єдиного Туристичного Порталу для міста Чернігів. А перемога у конкурсі та, безпосередньо, реалізація проекту дали можливість збільшити конкуренцію з іншими містами, у яких такий ресурс вже є.

На сучасному та стильному порталі консолідовано туристичну інформацію про Чернігів, розміщено інформацію про місто та його пам’ятки, найбільш відвідувані готелі та кафе міста. Сайт включає інтерактивну карту, календар подій та фестивалів, що відбуваються в місті, основні туристичні маршрути, інформації про легенди та міфи міста Чернігів та контакти екскурсоводів. Також на сайті зосереджена найкраща фотобаза міста.

На даний час, сайт проходить технічну перевірку та перехід на доменне ім’я Chernihiv.Travel, а вже зовсім скоро запрацює на повну потужність, що дасть можливість для туристів швидко і якісно шукати потрібну інформацію, а для Чернігова досягнення поставленної цілі - активний розвиток туризму. 

 

 

Туристичний портал 3