Ентоні Бейкер - виконавчий та креативний директор танцювального центру Dance City в Ньюкаслі.

Dance City - організація, яка швидко росте та розвивається. Сьогодні вона залучає усе більше молодих людей з північно-східного регіону Англії до програм соціального танцю та надає класичну танцювальну освіту великій кількості студентів. 

Його попередній професійний досвід включає роботу художнім керівником компаній Dance Digital та Gloucestershire Dance. Бейкер докладає усіх зусиль для того, щоб донести танець як сучасну форму мистецтва ширшій аудиторії, а також займається вивченням шляхів, за допомогою яких люди можуть відкрити для себе танець - чи то як спосіб проведення часу, чи задля підтримки фізичної форми, для того, щоб  відчути себе частиною спільноти, або ж для реалізації освітньої та професійної діяльності. 

У його обов'язки входить бізнес-планування та розробка стратегії розвитку Dance City. Бейкер створює нові постановки і відповідає за програмування театру, працюючи в тісному співробітництві з танцювальними колективами регіону як на національному, так і міжнародному рівнях. Сам Ентоні не є перформером, проте пристрасно захоплюється танцем як формою мистецтва.

Він впевнений, що всі можуть лише виграти від розвитку і процвітання креативної економіки в суспільстві. Ентоні - активний прибічник культурної політики і свого часу сприяв розвитку загальнокультурного політичного ландшафту в північно-східній Англії. Саме у цій області він планує проводити дослідження в рамках своєї PhD програми наступного року.

В Україні він сподівається з користю використати свої захоплення і допомогти у розбудові культурної політики та влюченні мистецтва в сучасне життя суспільства. Для Ентоні мистецтво - це не спадщина минулого, а жива соціальна активність, в якій будь-хто може брати участь.

Зовнішні посилання