Кейт Рід працює у сфері маркетингу і PR у низці культурних організацій Англії та за кордоном вже понад 15 років. Вона - фахівець із комунікацій із розвинутими навичками event-менеджменту, зв’язків зі ЗМІ та digital-маркетингу, а також - професійний маркетолог за освітою.

Наразі вона відповідає за маркетинг Live Theatre в Ньюкаслі, одного з провідних британських театрів нової драми, чиї постановки ставляться і на міжнародній сцені, в тому числі на Бродвеї. У Live Theatre вона розробляє ідентичність бренду для нових п'єс.

Кейт має досвід проведення міжнародних міждисциплінарних арт-фестивалів, вона працювала над комунікаціями для Единбурзького міжнародного фестивалю, AV Festival та ¡VAMOS! Festival. Також вона захоплюється кіно, тому бере участь у Star & Shadow Cinema і займається програмуванням латиноамериканських фільмів для ¡VAMOS! Festival. Сьогодні Live Theatre створює новий простір для постановок під відкритим небом, тому Кейт хоче розвивати навички та знайти партнерів для майбутніх маркетингових кампаній і залучення аудиторії до пленерних заходів і проектів. 

Кейт має чимало успішних напрацювань із регіональними, національними і міжнародними ЗМІ, особливо в рамках ¡VAMOS! Festival. Вона також сильний спеціаліст з онлайн і цифрового маркетингу та аналізу. Для Кейт це звична справа - за власною ініціативою працювати у невеликих організаціях з обмеженими ресурсами.

Зовнішні посилання