Програма обміну професійним досвідом для фахівців, що працюють у культурних та мистецьких організаціях у Великій Британії та Україні.

Canny Creatives – це ініціатива, що формує довготривалі зв’язки між мистецькими та культурними організаціями Великої Британії та України і сприяє професійному розвитку людей, які у них працюють. 

Цього року у фокусі програми – місто Ньюкасл на північно-східному узбережжі Великої Британії, що славиться стрімкою динамікою культурних перетворень та потужним потенціалом креативних індустрій. 

У рамках проекту ми пропонуємо українським інституціям обрати і запросити до своєї команди одного з шести досвідчених фахівців із мистецького середовища Ньюкасла, відібраних нами у ході відкритого конкурсу у березні 2015 року. Це унікальна можливість об’єднати свої зусилля із першокласними спеціалістами задля спільного пошуку творчих ідей і нестандартних стратегічних рішень, познайомитися з новими форматами роботи та започаткувати британсько-українські проекти, що розвиватимуть креативний сектор в Україні. 

Цього року учасниками проекту стали наступні пари професіоналів з Британії та українських культурних організацій:

  1. Ентоні Бейкер (виконавчий та креативний директор центру Dance City) + Contemporary Dance Festival “ZelyonkaFest”
  2. Сара Кемп (художній керівник Théâtre Sans Frontières) + Театр «Арабески»
  3. Ребекка Шатуелл (директорка AV Festival) + Izolyatsia
  4. Клімена Крістофоу (директорка організації Isis Arts) + CSMКонгрес активістів культури 
  5. Кейт Рід (менеджерка з маркетингу Live Theatre) + Культурний Проект
  6. Грем Томпсон (креативний продюсер Live Theatre) + ГО «Театральна платформа»

У цьому розділі