Вам потрібно ознайомитися з біографією кожного з шести британських учасників проекту Сanny Creatives та обрати того/ту, з ким ваша організація хотіла б попрацювати упродовж трьох тижнів у жовтні 2015 року. Складіть коротке резюме своєї організації (не більше аркуша А4) та напишіть мотиваційного листа, де вказано, чому ви обрали саме цього спеціаліста, над чим саме хочете попрацювати разом та яким чином це допоможе розвитку вашої організації. Ці два документи потрібно відправити на електронну адресу: arts@britishcouncil.org.ua.

Кінцевий термін прийому заявок – 21 червня 2015 року

20 липня 2015 року ми відправимо листа-підтвердження тим організаціям, що подали найцікавіші заявки. 
 
Протягом липня – серпня у вас буде можливість власноруч узгодити плани на жовтень із британською стороною. 
 
14-15 вересня 2015 Британська Рада запрошує представників української та британської сторін приїхати до Києва для офіційного знайомства. Британська Рада забезпечить проживання і проїзд представникам українських організацій, що знаходяться за межами Києва, та проживання британської сторони.  
 
16-18 вересня 2015 британська та українська сторони знайомитимуться з умовами своєї подальшої роботи.  
 
З 11 жовтня 2015 року упродовж трьох тижнів британці працюватимуть пліч-о-пліч з українськими партнерами. Британська Рада забезпечить проживання, харчування та трансфери британських спеціалістів.  
 
Успіх програми Canny Creatives залежатиме від хорошого планування, тісного спілкування та обопільного зацікавлення у досягненні результату. Британські фахівці, відібрані для програми, мають величезний професійний досвід, зацікавлені у знайомстві з українським культурним простором, налагодженні нових контактів і створенні спільних міжнародних проектів. Ми пропонуємо вам об’єднати зусилля і налагодити довготривалі зв’язки з мистецьким середовищем Ньюкасла.