Які фінансові зобов’язання в українського партнера проекту Canny Creatives?

Український партнер не має жодних фінансових зобов’язень, оскільки всі логістичні витрати, проживання, добові та гонорар для британських спеціалістів покриваються Британською Радою.

Яким чином вирішується мовне питання і хто покриває витрати?

Ми би хотіли залучити до цієї програми саме ті організації, які зацікавлені у розвитку міжнародної співпраці та налагодженні міжнародних зв'язків, саме тому будемо надавати перевагу тим організаціям, які мають у своєму штатів співпробітників, що володіють англійською мовою. Британська Рада надасть грант на оплату роботи перекладача у позаробочий час.

Яким чином український партнер звітуватиме про реалізацію проекту?

Програма Canny Creatives передбачає анкетування та проведення підсумкових інтерв'ю з усіма учасниками проекту з метою оцінки ефективності програми, тому будемо звертатися до вас взяти у цьому участь. Також ми звертатимемося до вас із проханням прокоментувати спільний досвід роботи, що у подальшому буде використано для промо-активностей проекту (для блоґу, вебсайту чи соціальних мереж Британської Ради та для публікацій інформаційних партнерів проекту).

Чи буде проведена попередня ознайомча зустріч британських та українських спеціалістів?

Запланована попередня зустріч усіх учасників проекту з 14 по 16 вересня у м.Києві. Під час цієї зустрічі кожна організація-учасниця проекту зможе розповісти про себе та специфіку своєї роботи.  (Примітка: Британська Рада в Україні покриє подорожні витрати українських організацій, що знаходяться за межами Києва)

Чи передбачає програма поїздку укранського партнера у Велику Британію?

Усе залежатиме від результатів спільної роботи. Кожен конкретний випадок буде розглядатися окремо.

Чому фокусом програми був обраний Ньюкасл?

30 років тому Ньюкасл на північному сході Англії був відомий як промислове містечко з високими показниками безробіття, пасивною аудиторією та кволим економічним розвитком. Завдяки новій стратегії відродження, ініційованою місцевою владою, зовнішнім інвестиціям та запуску національної лотереї Ньюкасл перетворився на один із найпрогресивніших культурних осередків світу. На нашу думку, це місто, у якому українські організації знайдуть чимало спільного у культурному та історичному плані з Україною та зможуть перейняти необхідні знання та інструменти для перетворення вітчизняного мистецького середовища.

Яким чином буде відбуватися вибір кандидатів? Хто увійде в склад експертної групи? 

Ключовим у відборі українських партнерів проекту буде мотиваційний лист, у якому слід вказати, чому ви обрали того чи іншого спеціаліста, над чим саме ви хочете попрацювати разом та яким чином це допоможе розвитку вашої організації. В склад експертної групи, що визначатиме партнерів, увійде представник Британської Ради в Україні та будуть запрошені незалежені експерти культурної сфери України.

Чи можлива зміна дат приїзду в Україну британських спеціалістів?

Дати перебування британських спеціалістів були погоджені з ними на першому етапі програми Canny Creatives у березні цього року у зв’язку з подальшим плануванням їхнього робочого графіку і вже не можуть змінюватися.