Можливості для випускників програми Creative Enterprise Ukraine

За 4 роки існування Creative Enterprise Ukraine випускниками та випускницями стали більше 600 людей, понад 40 отримали подальшу індивідуальну підтримку після проходження тренінгів. Це і менторство, і стратегічні сесії, і грошові призи, а також сертифікати на навчання. У попередні роки лише випускники останньої хвилі могли претендувати на такі можливості – для цього потрібно було взяти участь у відкритому пітчі проєктів, або ж бути номінованим(ою) групою. 

У 2019 команда організаторів Creative Enterprise Ukraine вирішила змінити підхід до розподілу можливостей. Ми зрозуміли, що підтримка після тренінгів може знадобитись випускникам(цям) на різних етапах їхнього шляху (необов’язково одразу після тренінгу). Також ми прагнули зробити процес розподілу можливостей більш структурованим та інклюзивним (адже не всі випускники були готові презентувати проєкти перед великою аудиторією під час фінального форуму). 

Від тепер конкурс на отримання можливостей буде проводитись регулярно щопівроку. 

Конкурси будуть відкриті для всіх випускників, незалежно від року навчання на Creative Enterprise Ukraine

У кожній хвилі конкурсу ви зможете обрати найбільш релевантну для вас можливість:

  • Експрес-консультація;
  • Бізнес-менторство;
  • Стратегічна сесія;  
  • Проєктна група.

Впродовж однієї конкурсної хвилі ви можете податись на декілька типів можливостей у пріоритетному порядку. Радимо ретельно підбирати можливість, що найкраще відповідатиме вашому нинішньому запиту. 

Відбір отримувачів можливостей здійснює команда організаторів. Можливості отримують учасники, які набрали найбільшу кількість балів.

Зауважте, якщо ви не скористалися можливістю протягом 1 місяця з дати отримання, вона автоматично анулюється. Впродовж року випускник(ця) зможе отримати та скористатися лише однією можливістю. Якщо ви отримали можливість підтримки у першій хвилі (грудень 2019 – січень 2020), надалі ви зможете отримати наступну можливість через рік (тобто у третій хвилі).

Наразі конкурс на першу хвилю можливостей для спільноти випускників програми Creative Enterprise Ukraine закрито.

Наступна хвиля буде відкрита 1 липня 2020.

У разі питань звертайтесь за адресою:ce@britishcouncil.org.ua 

Експрес-консультація

Відповідь на конкретний запити для вирішення операційних питань. Можливість переговорити із фасилітатором (або іншим експертом), який допоможе розкласти це по поличках. Експрес-консультація передбачає використання наявної експертизи експерта без глибокого занурення у ваш бізнес/проєкт. А саме – він/вона зможе поділитися досвідом вирішення подібних задач, надати оцінку ситуації в бізнесі, сформулювати ключові фактори розвитку. 

Тривалість: 2 години.

Періодичність: 1 раз.

Формат: онлайн-розмова чи офлайн (якщо ви знаходитись в одному місті з експертом, витрати на подорожі не передбачено).

Піврічне бізнес-менторство

Сесії із вирішення найбільш суттєвих питань для розвитку вашої справи на даному етапі. Цю можливість можна розглядати як довгострокову програму покращення вашого бізнесу, період перевірки рішень та гіпотез в супроводі ментора та його експертизи. Цілі спільної роботи на весь час визначаються на першій сесії. Бізнес-менторство передбачає пропрацювання запитів бізнесу, а не персональний розвиток.

Тривалість: шість сесій, кожна тривалістю по 2 години.

Періодичність: одна зустріч на місяць. Загалом ментроство триває  не довше ніж 6 місяців.

Формат: онлайн-розмова чи офлайн (якщо ви знаходитесь в одному місті з ментором або менторкою, витрати на подорожі не передбачено).

Стратегічна сесія

Інтенсивна робота вашої команди над побудовою довгострокового бачення розвитку бізнесу та розробка плану дій на найближчий період. Можливість концентровано попрацювати над стратегічними питаннями. Обов’язкове залучення ваших партнерів чи ключових осіб в бізнесі та фізична присутність. 

Тривалість: дві сесії, кожна триває один повний день.

Регулярність: одна зустріч на місяць.

Формат: офлайн. Офлайн, експерт(ка) приїздить в організовану командою локацію.

Проєктна група

Група взаємодопомоги власників бізнесів та/або підприємців. Проєктна група складається з 4-5 випускників зі Львова та експерта. Зустрічі проєктної групи присвячені розвитку бізнесу учасників, коли вони можуть отримати пораду та зворотний зв'язок один від одного. Така група виконує функцію неформальної наглядової ради. 

Тривалість: 4 години.

Регулярність: 6 зустрічей протягом року (один раз на 2 місяці).

Формат: офлайн. Офлайн, експерт(ка) та учасники зустрічаються в офісі/майстерні одного з учасників групи.