Можливості для випускників програми Creative Enterprise Ukraine

Станом на травень 2020 спільнота Creative Enterprise Ukraine налічує 623 випускники(ць). Понад 70 із них отримали подальшу індивідуальну підтримку після завершення тренінгів. Це і бізнес-менторство, і стратегічні сесії, а також консультації, участь у проєктній групі, грошові нагороди та призи від партнерів програми. 

Можливостями програми Creative Enterprise Ukraine може скористатись кожен випускник(ця), незалежно від року навчання. Для цього необхідно взяти участь у конкурсі можливостей, що відкривається для спільноти щопівроку. У кожній хвилі конкурсу ви зможете обрати найбільш релевантну можливість для вас:

  • Консультація;
  • Піврічне бізнес-менторство;
  • Статегічна сесія.

Відбір отримувачів можливостей здійснює команда організаторів Creative Enterprise Ukraine. 

Також раз на рік ми проводимо конкурс презентацій проєктів серед випускників(ць) останнього року. Тут вони змагаються за грошову нагороду. Детальніше про конкурс відео-пітчів 2019/20.

Зауважте, впродовж року випускник(ця) зможе отримати та скористатися лише однією стратегічною сесією чи бізнес-менторством. Наприклад, ви отримали бізнес-менторство у січні 2020 (перша хвиля), наступного разу ви зможете отримати стратегічну сесію чи ще одне менторство лише за рік (тобто у третій хвилі). Це правило не розповсюджується на консультації. Тобто, ви можете впродовж одного року отримати консультацію, а згодом податись на менторство чи стратегічну сесію. 

Наразі конкурс на другу хвилю можливостей для випускників програми Creative Enterprise Ukraine закрито.

Наступна хвиля можливостей – грудень 2020.  

У разі питань звертайтесь, будь ласка, за адресою: ce@britishcouncil.org.ua 

Конкурс можливостей для випускників CEU

Консультація

Відповідь на конкретний запит для вирішення операційних питань. Можливість проговорити із фасилітатором (або іншим експертом) вашу ситуацію. Консультація передбачає використання наявного досвіду експерта без глибокого занурення у вашу тему/проєкт. А саме – він/вона зможе поділитися досвідом вирішення подібних задач, надати оцінку ситуації в бізнесі, сформулювати ключові фактори розвитку.  

Тривалість: 2 години  

Як часто: 1 раз  

Формат: онлайн або офлайн (якщо ви знаходитесь в одному місті з експертом, витрати на подорожі не передбачено).

Піврічне бізнес-менторство

Сесії із вирішення найбільш суттєвих питань для розвитку вашої справи на даному етапі. Менторство варто розглядати як довгострокову програму покращення вашого бізнесу, період перевірки рішень та гіпотез у супроводі ментора. Цілі спільної роботи на півроку визначаються під час першої сесії. Бізнес-менторство передбачає пропрацювання запитів бізнесу, а не персональний розвиток. 

Тривалість: 6 сесій, кожна тривалістю по 2 години 

Як часто: 1 зустріч на місяць. Менторство триває не більше шести місяців 

Формат: онлайн або офлайн (якщо ви знаходитесь в одному місті з ментором(кою), витрати на подорожі не передбачено).

Стратегічна сесія

Інтенсивна робота вашої команди над побудовою довгострокового бачення розвитку бізнесу та розробка плану дій на найближчий період. Можливість концентровано попрацювати над стратегічними питаннями. Обов’язкове залучення ваших партнерів чи ключових осіб в бізнесі.  

Тривалість: 2 сесії, кожна триває повний день 

Як часто: 1 зустріч на місяць 

Формат: офлайн (експерт(ка) приїздить на обрану командою локацію, витрати покриваються). За необхідності сесія може проводитись онлайн.