Гранти для культурних операторів з України та країн ЄС на реалізацію спільних проектів, які сприяють обміну досвідом та ідеями між Україною та ЄС, та/або створенню нових культурних продуктів. Ця категорія відкрита лише для партнерських заявок від двох або більше організацій, що базуються в Україні та ЄС, а не для індивідуальних заявників.

До проекту має бути залучена Україна та щонайменше одна країна ЄС. Тривалість проекту – від 3 до 12 місяців. Пропонуються гранти різного розміру: до 10 000 євро для малих, до 20 000 євро для середніх та до 50 000 євро для великих проектів.

Ви можете попередьно ознайомитися з питаннями форми заявки та шаблоном бюджету, завантаживши ці документи гіперпосиланнями або внизу сторінки.

Звертаємо вашу увагу, що ці документи опубліковано лише для попереднього ознайомлення! Проектні пропозиції приймаються, тільки якщо вони подані за допомогою онлайн-форми.

Проекти мають охоплювати принаймні одне із зазначених завдань і чітко зосереджуватися на міжнародному культурному обміні та співпраці, а також підкреслювати важливість видимості та комунікації.

Завдання

  • Підвищення обізнаності про важливість культури для економічного розвитку та соціальної єдності.
  • Стимулювання ширшої участі громадськості у культурних заходах.
  • Заохочення співпраці між організаціями громадянського суспільства (ОГС), організаціями державного сектору та організаціями приватного сектору, які працюють у культурному та творчому секторах.
  • Розвиток знань та спроможності діячів, що працюють у культурному та творчому секторах.
  • Залучати недостатньо представлені або маргіналізовані групи до культурної діяльності.
  • Вивчення різноманітності та заохочення міжкультурного діалогу через культурну діяльність.

80% суми гранту для співпраці виплачуватиметься попередньо, а залишок -  після отримання відповідного звіту. Проекти можуть отримати 100% фінансування від програми, однак співфінансування до 30% заохочується і буде оцінюватися більш високо. Між тим програма не може використовуватися для отримання коштів для на співфінансування інших програм ЄС, наприклад, програм "Креативної Європи".

Умови участі

Подача проектів відкрита для (неформальних) об'єднань організацій з України та Європейського союзу, зокрема і організацій громадянського суспільства, організацій державного сектору та приватних організацій (також і прибуткових), що діють у культурному та творчому секторах. Індивідуальні заявники подаватися не можуть. Один учасник партнерства повинен подати заявку від імені усіх організацій, які бажають співпрацювати над проектом; водночас цей учасник нестиме відповідальність за підписання та виконання умов угоди, а також за управління фінансами та звітністю. Між тим, усі учасники партнерства повинні мати відповідний правовий статус для отримування благодійних грантів.

Наступний конкурс проектов співпраці буде відкрито у травні 2018.

Завантажте детальний опис умов участі, щоб дізнатися більше про критерії оцінювання та інші положення цієї грантової категорії.

Ви можете попередьно ознайомитися з питаннями форми заявки та шаблоном бюджету, завантаживши ці документи гіперпосиланнями або внизу сторінки.

Звертаємо вашу увагу, що ці документи опубліковано лише для попереднього ознайомлення! Проектні пропозиції приймаються, тільки якщо вони подані за допомогою онлайн-форми: https://www.eventsforce.net/britishcouncil/1241/register

Зовнішні посилання