Краще знання англійської мови означає кращі кар’єрні можливості. Отримання роботи в місці, де ви мріяли працювати. Або можливість вступити до  кращого університету в себе в країні чи за кордоном. Це також можливість отримати більше від свого життя. Навчаючись з нами, ви потрапляєте в серце британської культури. 

Гарні вчителі – це вчителі, яким довіряють. І ми – вчителі англійської мови, яким можна довіряти. Протягом останніх 80 років більше 100 мільйонів людей у 100 різних країнах покращили своє знання англійської мови разом з Британською Радою. Ми також маємо надзвичайно багатий досвід навчання дітей. Лише в Європі ми навчаємо понад 70 000 дітей.

Наші вчителі створюють позитивне навчальне середовище, основний акцент у якому робиться на  покращенні вашої англійської. Наші уроки також розвивають креативність, критичне мислення і впевненість у собі. І тому, що у нас навчається так багато дітей, наша політика захисту дітей відповідає найвищим світовим стандартам. 

Неважливо, скільки вам років, або якому способу навчання ви віддаєте перевагу. Ви можете записатися на заняття в класі або зареєструватись на онлайн-курси. Ви навіть можете скласти іспит з англійської мови, щоб продемонструвати свої успіхи в навчанні.

Якими б не були ваш вік і вподобання у навчанні, ми здатні розкрити ваш потенціал. Ознайомтесь з переліком наших курсів і приєднуйтесь до нас.

Як ми працюємо

У цьому розділі