Про цей курс

Primary Plus це шестирівнева серія курсів для дітей 8-10 років. Курс розвиває в дітей молодшого віку впевненість в спілкуванні англійською мовою і оснащує їх необхідними життєвими навичками для вирішення майбутніх проблем. Діти отримають впевненість у всіх чотирьох навичках - аудіювання, говоріння, читання і письмо. Вони розвиватимуть свою впевненість у комунікативних навичках і вивчати англійську мову за допомогою різних завдань і проектів. Курс розвиває дитину в цілому і розвиває культурну свідомість, креативність та критичне мислення, технічну грамотність, вміння навчатися і підтримує дітей у повному розвитку їхнього потенціалу. 

Курс, розроблений фахівцями Британської Ради, засновані на трьох взаємопов'язаних принципах:

 • Ефективне викладання англійської
 • Позитивне навчальне середовище
 • Ефективне навчання та набуття корисних навичок

Всі курси мають модульну систему та теми, що якомога краще відповідають віковій категорії та співпадають зі стадіями розвитку дитини. Діти вивчатимуть англійську та інші корисні вміння за допомогою цілого спектру різних завдань та проектів, які покращать їхнє розуміння та застосування мови.

Primary Plus пропонує унікальний досвід, в той час як ваша дитина:

 • працюватиме із ексклюзивними навчальними матеріалами у динамічній формі модульних журналів;
 • здобуватиме корисні у житті навички та всесторонній розвиток;
 • практикуватиме граматику та лексику на спеціальному онлайн-порталі, де батьки також зможуть перевірити прогрес своєї дитини.

П'ять причин зареєструватися

Допоможіть вашій дитині здобути більше впевненості і корисних навичок для вивчення англійської.

Із 80-літнім досвідом викладання Британської Ради, чудовою кваліфікацією вчителів та нашими знаннями розвитку дитячих мовних навичок, наш курс розроблений вдосконалювати їхні вміння крок за кроком і розвивати їхню впевненість.

На кожному рівні PrimaryPlus дотримується баланс усіх чотирьох мовних навичок, із акцентом на розвиток навичок читання на початкових рівнях для розвитку подальшої грамотності на високому рівні.

Розвиньте в своїх дітей навички, корисні для життя в цілому

Наші курси підтримують дітей в їх фізичному, особистісному, соціальному та емоційному розвитку, а також в розробці важливих життєвих навичок, таких як творчість, лідерство і критичне мислення. Існують спеціально розроблені завдання для взаємодії з різними медіа, щоб допомогти дітям отримати необхідні життєві навички природним чином. Ми розробили наші шість ключових життєвих навичок відповідно з системою «6Cs», розробленою Фуллан і Лангворті (2013), і переліком навичок ЮНЕСКО (2013)

 • Креативність і уява
 • Лідерство і розвиток особистості
 • громадянство
 • Критичне мислення і розв’язання проблем
 • Цифрова грамотність
 • Співпраця і комунікації.

Розваги та інтерактивні класи

Ми використовуємо різні розвиваючі матеріали та завдання, такі як ігри, музика, для вирішення яких необхідно застосовувати логіку, щоб навчити дітей новим способам мислення. Діти виконують домашні завдання у режимі онлайн. Після виконання чергового завдання вони отримують заохочення у вигляді гри або мультфільму про Баранчика Шона.

Співпраця та взаємодія між дітьми і вчителями створює середовище, де діти можуть вільно висловлювати свою думку і ставити запитання. Дітям дуже подобаються ці типи уроків!

Чітке відчуття прогресу

Батьки отримуватимуть звіти про прогрес їхньої дитини і матимуть можливість обговорити загальний розвиток своєї дитини під час особистих зустрічей із вчителем. Крім того, батьки можуть переглянути інформацію про успішність та виконані завдання своєї дитини на інтернет-порталі Primary Plus.

Фінальне комунікативне завдання має чітку систему оцінювання. Це може бути проект, письмове завдання або презентація, що проводиться в кінці кожного модуля для оцінки прогресу вашої дитини.

Онлайн-портал Primary Plus

Навчальні завдання на онлайн-порталі Primary Plus спеціально розроблені для вивчення граматики і лексики зі спеціальними іграми. Студент отримує до них доступ, щойно досягає певного рівня прогресу. 

Відео-інструкції для користування онлайн-порталом:

Розклад та ціни

Розклад:

Академічний рік – 2 Вересня 2019 – 18 Травня 2020

Перший семестр –  2 Вересня 2019 – 18 Січня 2020

Другий семестр – 20 Січня 2020 – 18 Травня 2020

Зимові канікули – 19  Грудня 2019 – 11 Січня 2020

Тривалість навчального року 32 тижні.

Тривалість заняття 90 хвилин.

Заняття проходять:

Для груп рівня UP Starter:

 • Понеділок / четвер – 16:00 – 17:30
 • Вівторок / п’ятниця – 16:00 – 17:30

Для груп рівня PPlus:

 • Понеділок / четвер – 16:00 – 17:30
 • Вівторок / п’ятниця – 16:00 – 17:30
 • Середа 16:00 – 17:30 та субота 15:00 – 16:30

Ціни:

Курс Вартість за рік, грн. Вартість за семестр Оплата семестру  частинами, ч.1 Оплата семестру частинами, ч.2
Upper Primary Starter 23500 11750 7000 4750
Primary Plus 25500 12750 8000 4750

Ми пропонуємо вам три варіанти оплати за академічний рік 2019-2020: за повний навчальний рік, посеместрово або ж оплата частинами.

10% знижка на ранню реєстрацію до 6 червня