У Британській Раді Ви не вивчаєте англійську самостійно. Всі наші курси викладають кваліфіковані та досвідчені викладачі, що нададуть Вам конструктивний персональний відгук про успіхи і відслідковуватимуть Ваш прогрес завдяки регулярному поточному оцінюванню. Познайомтеся з деякими з наших викладачів:  

Aлан Савлохов

Алан родом з Дніпра, але переїхав до Києва в 2018 році. Він викладає англійську мову з 2015 року. Алан навчався бізнес-адміністрації в Сайманському університеті прикладних наук (Фінляндія). Він отримав IETLS у листопаді 2015 року, а потім завершив CELTA у вересні 2018 року. Алан насолоджується створенням позитивної атмосфери на уроках. Він любить заохочувати студентів та підтримувати їх мотивацiю різноманітними та живими підходами.

Аліна Промська

Аліна народилася в Чернігові, виросла у Харкові, а згодом переїхала до Києва. Вищу освіту здобула в Національному технічному університеті “Харківський полiтехнiчний інститут” у 2006 році та Харківському національному університеті імені В. Каразіна у 2010 за фахом маркетинг та англійська філологія (обидва дипломи магістра з відзнакою). Аліна присвятила себе повністю викладанню англійської у 2009 році та отримала диплом CELTA.

Альона Глушкова

Альона народилася у Києві, де і закінчила Київський національний лінгвістичний університет як викладач англійської мови. Почала вчити англійській мові у 1988, працювала у середніх загальноосвітніх школах, а також школі Монтесоррі у Києві. З 2000 року Альона була тренером-викладачем у Pearson Publishing House, а наразі працює у Британській Раді. Її професійний досвід включає викладання англійської для дітей, підлітків та дорослих, а також розробку та впровадження методологій для шкільних вчителів

Альона Скалка

Альона Скалка з Хмельницької області. Альона здобула диплом бакалавра за спеціальністю переклад у КНУ імені Тараса Шевченка. У 2008 Альона брала участь у програмі обміну студентами, таким чином вона опинилася на півдні Англії. У квітні 2016 -  2017 Альона працювала і жила у Нідерландах (Амстердам). Там вона опікувалася двома хлопчиками та дівчинкою-немовлям. Альона захоплюється подорожами, живописом, а також полюбляє кататися на велосипеді, зустрічатися з друзями і займатися спортом.

Анастасія Глушкова

Анастасія народилася в місті Києві і закінчила Київський Інститут Музики ім. Р. М. Глієра, де вивчала хорове диригування. Вона здобула CELTA в ILC в 2016 році та TYLEC в 2017 році у Британській Раді. Вона розпочала свою викладацьку кар’єру у 2013 році як приватний вчитель англійської мови протягом декількох років. Також вона працювала класним асистентом у Британській Раді два роки, перед тим як стати вчителем англійської мови. Анастасія дуже полюбляє класичну музику та активний спосіб життя.

Анна Фоменко

Анна закінчила Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «філологія» з відзнакою. Здобула другу вищу освіту в Київському інституті перекладачів.Отримала диплом CELTA в Британській Раді, де почала працювати. До цього викладала у Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара, в Українсько-американському лінгвістичному центрі при Національному гірничому університеті. Анні дуже подобається викладати англійську, і вона щаслива від того, що її хобі – це її професія.

Вікторія Воронко


Вікторія – українка. Вищу освіту здобула в Українському інституті лінгвістики та менеджменту, а диплом магістра з відзнакою в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Вона отримала диплом CELTA у 2009 році та диплом DELTA в 2013. Вікторія почала викладати у 1998 році та працює у Британській Раді у Києві з липня 2014 року. Крім того, вона є екзаменатором Кембріджа.

Галина Усова

Галина народилася в Харкові. Отримала у 1996 році диплом CELTA, IHBET у 2008 та IHCTYL у 2010. У 2009 Галина стала екзаменатором Кембріджа (FCE, CAE), а у 2011 успішно склала курс AdvancedMethodology.

Ганна Шагіна

Ганна має понад 16 років досвіду викладацької діяльності. Перші 4 роки вона викладала в своїй alma mater, потім співпрацювала з декількома провідними центрами іноземних мов, спеціалізуючись на підготовці до IELTS. У 2009 році вона отримала CELTA, 2011 — CPE. У 2014 році Ганна отримала пропозицію приєднатися до колективу Британській Раді Гонконгу, де вона працювала до вересня 2018 року. У 2016 році вона отримала TYLEC, а у 2017 — Trinity Diploma in TESOL.

Дар’я Аносова

Дар’я народилася в Києві. Має диплом магістра (з відзнакою) Національного педагогічного університету за спеціальністю викладача англійської мови та світової літератури та диплом CELTA. Дар’я викладає з 2011 року, в Британській Раді почала працювати у 2016 році. До того, як приєднатися до Британської Ради, Дар’я викладала у мовних школах для різних вікових категорій. Окрім викладання та мов, вона цікавиться мистецтвом та кінематографом.