У Британській Раді Ви не вивчаєте англійську самостійно. Всі наші курси викладають кваліфіковані та досвідчені викладачі, що нададуть Вам конструктивний персональний відгук про успіхи і відслідковуватимуть Ваш прогрес завдяки регулярному поточному оцінюванню. Познайомтеся з деякими з наших викладачів:  

Євген Поповченко

Євген народився в Україні. Він багато подорожував та жив в Англії та Канаді. Євген заснував власну школу англійської мови у 2012 та одночасно почав працювати у Британській Раді у якості викладача проекту перепідготовки колишніх військовослужбовців НАТО. Він викладав англійську різним віковим групам на декількох рівнях. Євген має Кембриджський сертифікат CELTA, сертифікат Трініті коледжу TYLEC, а також сертифікати IELTS, Cambridge ESOL CAE та CPE. 

Аліна Промська

Аліна народилася в Чернігові, виросла у Харкові, а згодом переїхала до Києва. Вищу освіту здобула в Національному технічному університеті “Харківський полiтехнiчний інститут” у 2006 році та Харківському національному університеті імені В. Каразіна у 2010 за фахом маркетинг та англійська філологія (обидва дипломи магістра з відзнакою). Аліна присвятила себе повністю викладанню англійської у 2009 році та отримала диплом CELTA.

Алла Гуцалюк

Алла вивчала дитячу психологію у Мелітопольскому Державному Університеті. У 2014 році вона стала сертифікованим викладачем англійської мови (диплом CELTA) та викладає англійську для студентів всіх вікових груп та рівней. Також, вона здобула сертифікат для викладання англійської дітям (IHCYLT) та нещодавно закінчила 2-ий Модуль Кембриджського курсу для викладачів DELTA. У вільний від викладання час Алла займається йогою та любить подорожувати.

Альона Глушкова

Альона народилася у Києві, де і закінчила Київський національний лінгвістичний університет як викладач англійської мови. Почала вчити англійській мові у 1988, працювала у середніх загальноосвітніх школах, а також школі Монтесоррі у Києві. З 2000 року Альона була тренером-викладачем у Pearson Publishing House, а наразі працює у Британській Раді. Її професійний досвід включає викладання англійської для дітей, підлітків та дорослих, а також розробку та впровадження методологій для шкільних вчителів

Альона Скалка

Альона Скалка з Хмельницької області. Альона здобула диплом бакалавра за спеціальністю переклад у КНУ імені Тараса Шевченка. У 2008 Альона брала участь у програмі обміну студентами, таким чином вона опинилася на півдні Англії. У квітні 2016 -  2017 Альона працювала і жила у Нідерландах (Амстердам). Там вона опікувалася двома хлопчиками та дівчинкою-немовлям. Альона захоплюється подорожами, живописом, а також полюбляє кататися на велосипеді, зустрічатися з друзями і займатися спортом.

Анастасія Богаєвська

Анастасія народилася в Києві. Вона отримала ступінь бакалавра з англійської та німецької мов у Національному технічному університеті України, де вона пізніше викладала англійську мову на факультетах хімії та інженерної екології. Вона здала CELTA в 2009 році в Британській Раді/
До приходу сюди, Анастасія викладала загальну та бізнес англійську в різних компаніях, а також проводила курси підготовки до іспитів.

Анастасія Глушкова

Анастасія народилася в місті Києві і закінчила Київський Інститут Музики ім. Р. М. Глієра, де вивчала хорове диригування. Вона здобула CELTA в ILC в 2016 році та TYLEC в 2017 році у Британській Раді. Вона розпочала свою викладацьку кар’єру у 2013 році як приватний вчитель англійської мови протягом декількох років. Також вона працювала класним асистентом у Британській Раді два роки, перед тим як стати вчителем англійської мови. Анастасія дуже полюбляє класичну музику та активний спосіб життя.

Анастасія Чижова

Анастасія закінчила Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова, здобувши рівень магістра зі спеціальності перекладу та викладання англійської мови. Анастасія обрала кар’єру викладання, бо їй подобається спілкуватися з людьми та допомагати учням досягти їхніх навчальних цілей. У 2015 році Анастасія здобула викладацьку кваліфікацію CELTA. Вона також має сертифікати FCE та CAE. Вона працювала зі студентами з В’єтнаму, Росії та Бразилії. До Британської Ради Анастасія приєдналась у 2017.

 

Анна Фоменко

Анна закінчила Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «філологія» з відзнакою. Здобула другу вищу освіту в Київському інституті перекладачів.Отримала диплом CELTA в Британській Раді, де почала працювати. До цього викладала у Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара, в Українсько-американському лінгвістичному центрі при Національному гірничому університеті. Анні дуже подобається викладати англійську, і вона щаслива від того, що її хобі – це її професія.

Віка Міяновська

Віка закінчила КНУ ім. Т.Шевченка та має диплом магістра англійської та іспанської філології. Почала займатися викладанням ще під час навчання в університеті. У 2011 році отримала CELTA. З того часу викладала дітям та дорослим різного віку, в групах та індивідуально. Обожнює подорожувати, захоплюється психологією та спортом. Для неї важливо, щоб студенти отримали максимум знань та задоволення від занять.