Ми раді представити Вам нову унікальну пропозицію задля відзначення 25 річниці Британської Ради в Україні. Наразі ми пропонуємо можливість придбати найбільший пакет myClass із 120 занять за найнижчою ціною за годину – від 111 гривень.

Кожен клієнт, що приєднається до 120-кредитного курсу myClass протягом 2017 року, отримає додатково 25 занять абсолютно безкоштовно

Заняття триває 2 астрономічні годин (120 хв), отже, Ви отримуєте 240 годин навчання за один курс. Додаткові 25 безкоштовних занять – це ще 50 годин англійської.

Нагадуємо, що система myClass дозволяє Вам покращувати англійську у зручному для Вас темпі. З myClass саме Ви контролюєте свій прогрес, адже онлайн система бронювань занять дозволяє Вам обирати дату, час, тему та викладача, а також надає можливість відмінити заняття за 24 год. до його початку. Ви самі вибудовуєте своє навчання згідно з Вашим графіком та стилем життя. Структура курсу myClass пропонує студентам персоналізований підхід та дозволяє організувати власний навчальний процес.

100% занять курсу myClass відбуваються у групі з кваліфікованими та досвідченими викладачами, оскільки саме так Ви навчаєтеся найефективніше! І щоб пришвидшити прогрес, Ви матимете безкоштовний доступ до різноманітних онлайн-матеріалів, аби практикувати англійську будь-де та будь-коли. В якості бонусу Ви можете безкоштовно відвідувати myClub та myMovie Сlub для покращення ваших комунікативних навичок спілкування англійською.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте нашу сторінку про курс myClass або зателефонуйте  за номером 044 490 56 00.