Progress Advisor

Спеціальна пропозиція включає безкоштовні персональні консультації з викладачем, що студенти myClass можуть відвідати тричі на одному рівні.

На початку курсу Progress Advisor дає рекомендації і надсилає план роботи протягом курсу. У середині курсу ви звітуєте про свій прогрес і отримуєте більше підтримки та порад. Наприкінці курсу ви оцінюєте ваш прогрес разом з викладачем та ставите цілі на майбутнє.

Learner Notebook

Зверніться до свого викладача, щоб отримати Learner Notebook, та використовуйте його на кожному занятті для досягнення вражаючих результатів.

Завдяки Learner Notebook ви зможете:

  • Завжди мати під рукою відповіді на найпоширеніші запитання;
  • Робити записи під час занять швидко та легко;
  • Запам’ятовувати більше слів за допомогою графічних органайзерів;
  • Краще розуміти граматичні структури завдяки таблицям та шкалам часу;
  • Скористатися всіма можливостями для повторення пройденого матеріалу. 

myClub

myClub дасть вам можливість практикувати англійську за межами звичного середовища класної кімнати. mуClub включає широкий спектр активностей, зосереджених на практиці мовлення, а також на культурних та соціальних аспектах. На сесіях mуClub ви зможете зустріти нових друзів з усіх рівнів myClass і поспілкуватися з ними.

Щоб обрати сесію myClub і зареєструватися, переходьте за посиланням.

Будь ласка, скасуйте свою реєстрацію, якщо ви не зможете бути присутніми на сесії myClub, щоб інші мали можливість туди потрапити.

Розклад myClub для студентів myClass:

Wed

31.01

Grammar Doctor

Modals for expressing suggestions

Fri

2.02

Speaking Club

Capital punishment

Wed

7.02

Grammar Doctor

Past Simple and Past Continuous

Fri

9.02

Speaking Club

Marriage

Wed

14.02

Grammar Doctor

Cleft sentences

Fri

16.02

Speaking Club

Social networks

Wed

21.02

Grammar Doctor

Articles

Fri

23.02

Speaking Club

Academy awards

Wed

28.02

Grammar Doctor

Indirect questions

Grammar Doctor

Grammar Doctor - новий тип безкоштовних сесій myClub, щоб відповісти на Ваші запитання про англійську граматику і забезпечити Вам більше практики.

myMovie

Щосуботи студенти мають змогу насолодитися переглядом кінофільмів англійською мовою та поділитися своїми враженнями у компанії одне одного. Після перегляду фільму вони візьмуть участь в обговоренні побаченого разом з одним із наших викладачів.

Сеcії myMovie відбуваються у суботу o 15.15 -18.15. Показ фільму відбувається з 15:15 до 17:15, а дискусія триває з 17:15 по 18.15.

Участь у myMovie абсолютно безкоштовна для активних студентів myClass, але потрібно отримати квиток на рецепції. Навіть якщо ви не маєте змоги потрапити на перегляд фільму на занятті, подивіться його вдома й долучайтеся до дискусії. 

Увага: усі студенти myClass можуть долучитися до участі в myMovie, незалежно від кількості відвіданих до цього уроків! Онлайн-реєстрація для участі не потрібна.

Sat 3.02 myMovie The mirror has two faces
Sat 10.02 myMovie Animal farm
Sat 17.02 myMovie Beyond borders
Sat 24.02 myMovie Tsotsi

Academic Skills

12 нових уроків Academic Skills на кожному рівні від Pre-Intermediate до Advanced допоможуть розвинути ваше мовлення та навички у нових практичних контекстах. Ви будете обговорювати пов'язані з освітою теми, тренуватися брати участь в консультаціях та вебінарах, випробовувати корисні стратегії розуміння розмовної та письмової англійської та навіть поліпшувати свою вимову.  

Наші заняття Academic Skills створені спеціально для студентів вишів, професорів, дослідників та всіх, хто хоче використовувати англійську у більш офіційних ситуаціях.