myClass, British Council
©

British Council

Progress Advisor

Спеціальна пропозиція включає безкоштовні персональні консультації з викладачем, що студенти myClass можуть відвідати тричі на одному рівні.

На початку курсу Progress Advisor дає рекомендації і надсилає план роботи протягом курсу. У середині курсу ви звітуєте про свій прогрес і отримуєте більше підтримки та порад. Наприкінці курсу ви оцінюєте ваш прогрес разом з викладачем та ставите цілі на майбутнє.

Grammar Doctor

Grammar Doctor – новий тип безкоштовних сесій myClub, щоб відповісти на Ваші запитання про англійську граматику і забезпечити Вам більше практики.

Academic Skills

12 нових уроків Academic Skills на кожному рівні від Pre-Intermediate до Advanced допоможуть розвинути ваше мовлення та навички у нових практичних контекстах. Ви будете обговорювати пов'язані з освітою теми, тренуватися брати участь в консультаціях та вебінарах, випробовувати корисні стратегії розуміння розмовної та письмової англійської та навіть поліпшувати свою вимову.  

Наші заняття Academic Skills створені спеціально для студентів вишів, професорів, дослідників та всіх, хто хоче використовувати англійську у більш офіційних ситуаціях.

Learner Notebook

Зверніться до свого викладача, щоб отримати Learner Notebook, та використовуйте його на кожному занятті для досягнення вражаючих результатів.

Завдяки Learner Notebook ви зможете:

  • Завжди мати під рукою відповіді на найпоширеніші запитання;
  • Робити записи під час занять швидко та легко;
  • Запам’ятовувати більше слів за допомогою графічних органайзерів;
  • Краще розуміти граматичні структури завдяки таблицям та шкалам часу;

Скористатися всіма можливостями для повторення пройденого матеріалу. 

myClub

myClub дасть вам можливість практикувати англійську за межами звичного середовища класної кімнати. mуClub включає широкий спектр активностей, зосереджених на практиці мовлення, а також на культурних та соціальних аспектах. На сесіях mуClub ви зможете зустріти нових друзів з усіх рівнів myClass і поспілкуватися з ними.

myClub стає більш гнучким! Оскільки попит на заняття росте, ми запроваджуємо додаткові ранкові сесії Grammar Doctor по вівторках (12:00-13:00). Тема буде такою ж, як і в середу, щоб ви могли обрати більш зручний для себе час. Нагадаємо, заняття розмовного клубу у п’ятницю проходять з 20:00 до 21:00.

Будь ласка, скасуйте свою реєстрацію, якщо ви не зможете бути присутніми на сесії myClub, щоб інші мали можливість туди потрапити.

Розклад myClub для студентів myClass:

Fri

1-Feb (20:00-21:00)

Speaking Club

Sport

Tue

5-Feb (12:45-13:45)

Grammar Doctor

Ways of expressing future

Wed

6-Feb (20:00-21:00)

Grammar Doctor

Ways of expressing future

Fri

8-Feb (20:00-21:00)

Speaking Club

Economics

Tue

12-Feb (12:45-13:45)

Grammar Doctor

Articles

Wed

13-Feb (20:00-21:00)

Grammar Doctor

Articles

Fri

15-Feb (20:00-21:00)

Speaking Club

 Living Abroad

Tue

19-Feb (12:45-13:45)

Grammar Doctor

Modal verbs of deduction

Wed

20-Feb (20:00-21:00)

Grammar Doctor

Modal verbs of deduction

Fri

22-Feb (20:00-21:00)

Speaking Club

Social media

Tue

26-Feb (12:45-13:45)

Grammar Doctor

Reported Speech
Wed 27-Feb (20:00-21:00) Grammar Doctor Reported Speech

 

myMovie

Щосуботи студенти мають змогу насолодитися переглядом кінофільмів англійською мовою та поділитися своїми враженнями у компанії одне одного. Після перегляду фільму вони візьмуть участь в обговоренні побаченого разом з одним із наших викладачів.