Курси для дітей 4-5 років

Світові експерти в галузі вивчення англійської мови поєднали 80 років досвіду викладання з дитячими улюбленцями – Баранчиком Шоном і Тіммі – це допомогло нам створити якісно новий досвід навчання для дошкільнят.

Подаруйте своїй дитині незабутній досвід перших кроків у вивченні англійської. Курс створений на основі мультиплікаційної історії про Баранчика Шона й Тіммі, його головна мета – залучити дітей до інноваційних методик вивчення англійської через ігри.

Наші фахівці вдосконалюють техніки викладання вже протягом 80 років, тому Ви можете бути впевненими, що Ваша дитина працюватиме зі справжніми спеціалістами в галузі викладання англійської мови. Для нас безпека та охорона дітей – один з найголовніших аспектів, саме тому наші центри обладнані для дошкільнят, а вчителі пройшли спеціальний тренінг, щоб задовольняти нетипові та унікальні потреби наймолодших учнів.

На додачу до навичок спілкування англійською, діти розвиватимуть безліч ключових життєвих вмінь. Наші унікальні навчальні центри спонукатимуть малюків до вивчення англійської, оскільки заняття проходять в ігровому форматі, що, у свою чергу, вдосконалюватиме їхню уяву, креативність, сприятиме адаптації в соціальному середовищі й також розвиватиме дрібну моторику. 

Що Ваша дитина отримає після проходження курсу?

Заповнюючи анкету Ви отримуєте гарантію, що Ваша дитина здобуде позитивний досвід вивчення англійської та інші життєво необхідні навички , які супроводжуватимуть її протягом усього подальшого життя.

Під час наших занять малюк отримає:

  • Досвід навчання з нахилом на мультисенсорний й інтердисциплінарний підходи;
  • Вдосконалення навичок аудіювання, вивчення вимови, ритму й рими в природний та веселий спосіб, що відкриватиме широкі можливості у сфері театрального мистецтва й лінгвістики в майбутньому;
  • Насолоду від навчального процесу, адже заняття відбуватимуться в компанії дитячих улюбленців Шона та Тіммі;

Після проходження курсу малюк:

  • Поліпшить здатність говорити, чітко вимовляти слова й писати англійською;
  • Буде змотивований продовжувати вивчення англійської й в подальшому;
  • Знатиме, як приймати рішення, самовиражатися й правильно реагувати у різних ситуаціях;
  • Здобуде ціннісні когнітивні, поведінкові й соціальні вміння, що допоможуть йому знаходити спільну мову з його оточенням та іншими дітьми

Зареєструйтеся на курс сьогодні й будьте певні, що Ваша дитина стане однією з перших у світі, хто отримає унікальну нагоду досягти успіху з цією інноваційною й унікальною програмою, що розроблена спеціально для дошкільнят.

Деталі курсу: 

Вартість:  5000 грн
Тривалість:  20 годин
Вікова категорія:  Діти віком 4-5 років
Коли відбуватиметься: 

Літній інтенсив

(15.00-16.00 або  

16.15-17.15 або  

17.30-18.30)

Де відбуватиметься:  Академія А+ (Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4)