Teaching kids

Ми розпочали набір на літні інтенсивні курси для молодших слухачів від 6 до 17 років. 

Це відмінна можливість для вашої дитини розвинути свою впевненість та швидкість мовлення, збагатити словниковий запас і поліпшити навички читання, письма та аудіювання, закріпити прогрес, досягнутий протягом попереднього року та створити впевнене підґрунтя для вивчення мови у наступному році. 

Що пропонують літні інтенсивні курси

  • Розмаїття 20-годинних модулів тривалістю 2 тижні кожен;
  • Великий вибір курсів, які дають вашій дитині можливість навчатися до 4 годин на день.
  • Інтерактивний та цікавий підхід до проведення занять, орієнтація на розвиток розмовних навичок, подолання мовного бар’єру. 
  • Для наймолодших слухачів (6-7 років) ми пропонуємо вивчення мови у розважальній формі, через ігри та пісні.
  • Для дітей віком 8-16 років програми вивчення англійської проходить у поєднанні з театральними постановками, мистецькими заняттями та кіно дискусіями. 
  • Для підлітків (11-16 років) ми розробили програму, яка базується на прикладах з різних життєвих ситуацій та практики сприйняття мови на слух та «спонтанного» спілкування.
  • Ми використовуємо найновіші медіа засоби – комп‘ютерні та відео-матеріали, а також «інтерактивні дошки».
  • Традиційно ми проводимо підготовку до IELTS.
  • Захопливий досвід вивчення англійської

Вартість курсів та знижки

 

1 курс

2 і більше курсів

Сімейна знижка

Стандартна ціна

4500 грн. за курс

10% знижка

 

5% знижка

4,275 грн. за курс

Раннє бронювання ( оплата до 1 травня 2018)

5% знижка

4,275 грн. за курс

15% знижка

3,825 грн. за курс

Навчальні книжки та матеріали курсу включені в ціну курсу.

Коли проходять літні інтенсивні курси?

Літній інтенсив 1

31 травня - 13 червня

 Літній інтенсив 2

14 червня - 27 червня

 Літній інтенсив 3

29 червня - 12 липня

 Літній інтенсив 4

13 липня - 26 липня

 Літній інтенсив 5

27 липня - 9 серпня

Які курси ви можете обрати?

General English Summer School

Ці курси є модульними та дають змогу пройти за літо цілий рівень англійської. Фокус на збалансованому розвитку всіх навичок, граматики та словникового запасу. Ми пропонуємо курси для всіх вікових груп: Lower Primary, Upper Primary, Lower Secondary та Upper Secondary.

Arts and Crafts

Ваша дитина вивчатиме і використовуватиме теми, що побудовані на активному словниковому запасі, та під час кожного заняття буде проявляти свої творчі таланти. Це ідеальний курс для дітей, яким подобається малювати та створювати речі своїми руками.

English Drama Club 

Вивчайте англійську за допомогою вистав, постановок та імпровізації. Цей курс розроблений для розвитку розмовної англійської в атмосфері співпраці та креативу. Ваша дитина поліпшить не лише розмовні навички, а також уяву та впевненість.

Films Club

Що може бути краще для вивчення англійську мови, ніж живе кіно-середовище? Чудова нагода зрозуміти та застосувати реальну англійську у складному та водночас захопливому контексті.

English Speaking Club 

Цей курс зосереджений на розвитку плавності та точності мовлення вашої дитини, а також упевненості, за  допомогою різних життєвих ситуацій та обговорень з однолітками на різноманітні теми.

 IELTS

Спеціальний 20-годинний курс з підготовки юних учнів до міжнародно- визнаного іспиту IELTS. Дуже корисна кваліфікація для студентів, які хочуть навчатися за кордоном. Це шанс розвинути навички для іспиту, які можна використати в інших численних навчальних ситуаціях.

Stories Club 

Цей курс фокусується на читанні, словниковому запасі та розвитку письма і креативного мислення у захопливому світі книжок та розповідей. Ідеальний курс для дітей, які полюбляють активності з використанням фантазії.

 

Щоб дізнатися більше, будь ласка, зареєструйте свою дитину на placement test за посиланням: http://www.britishcouncil.org.ua/english/book-course/level-test