Наші чотири курси з розуміння IELTS дадуть вам комплекс знань, потрібних при підготовці до тесту IELTS.

Кожен із курсів триває три тижні й розбирає для вас один із чотирьох етапів тесту IELTS – читання, письмо, говоріння й аудіювання. На кожному етапі є поради нашого відеорепетитора та команди досвідчених викладачів IELTS. Ви також будете ділитися своїм досвідом, порадами й думками з іншими учнями.

Після закінчення всіх чотирьох курсів ви:

  • будете ознайомлені з усіма частинами тесту IELTS;
  • отримаєте корисні поради, які допоможуть вам досягти своїх цілей IELTS;
  • розумітимете, як оцінюється тест IELTS;
  • отримаєте можливість оцінювання вашої письмової та розмовної англійської мови іншими учнями.

Курси, на які можна записатися зараз:

Розуміння IELTS: Читання

Цей курс зосереджений на частині іспиту, яка перевіряє ваші навички читання англійською. Ви ознайомитеся з форматом тесту й видами текстів і розвинете навчальні стратегії, які допоможуть вам вирішувати різні типи завдань, від питань із вибором з кількох варіантів відповіді до "вірно/невірно/недоступно".

Ви також ознайомитеся з загальними стратегіями читання, які допоможуть вам впоратися з типом складних текстів на незнайомі теми, які вам траплятимуться в підготовці до IELTS.

Зареєструйтеся зараз

 

Розуміння IELTS: Говоріння

Цей курс зосереджений на розмовній частині іспиту. Ви детально ознайомитеся з трьома частинами тесту та дізнаєтесь про чотири критерії, які використовуватимуться для оцінки вашої розмовної англійської мови.

Поради й методики з цього курсу допоможуть вам покращити навички говоріння англійською та побудувати техніку, яка допоможе вам досягти успіху. Завдяки практичним заняттям ви сформуєте впевненість у собі й відчуватимете себе повністю підготовленими в день іспиту.

Зареєструйтеся зараз

IELTS - найпопулярніший у світі іспит з англійської мови для вищої освіти та міжнародної міграції. Йому довіряють понад 10 000 організацій по всьому світу, зокрема університети, роботодавці, імміграційні органи та професійні організації. У 2018 році в усьому світі було складено понад 3,5 мільйони тестів IELTS.

Ми маємо більш ніж 80-річний досвід викладання й оцінювання англійської мови та проводимо тести IELTS у понад 140 країнах.

Дивіться також