English Channel допомагає вам поліпшити англійську, надаючи доступ до матеріалів про британське мистецтво та культуру. Якщо хочете більше дізнатися про мистецтво Великобританії та вдосконалити мовні навички – спробуйте English Channel. 

English Channel презентує кращі витвори сучасного мистецтва із колекцій Британської Ради та наших партнерів.  Завдяки онлайн-виставкам та відео ви отримаєте доступ до справжніх прикладів вживання англійської мови.

Інтерактивні відео та вправи, створені нашими експертами спеціально для того, щоб допомогти вам вдосконалити знання англійської. Словниковий запас, граматику та навички аудіювання можна тренувати, поки ви насолоджуєтеся найкращими витворами британської мистецтва. Спробуйте наш веб-сайт зараз.

Переможці конкурсу English Channel

Дякуємо всім, хто брав участь у конкурсі English Channel та практикував англійську разом з нами. З більш ніж 4000 поданих заявок було складно вибрати найкращі три. Зустрічайте трьох учасників, які виграли тиждень вивчення англійської мови у Великобританії:

  • Ділара Думан
  • Андйела Лаудановіч
  • Марина Ратсіборська

Переможці конкурсу вже отримали повідомлення електронною поштою і ми сподіваємось, що всі інші учасники продовжуватимуть використовувати English Channel  і надалі розвиватимуть свої навички з англійської мови.