Selector Live: D Double E
Date
П'ятниця 18 вересня 2020 -
19:00 до 23:30

Ключова фігура ґрайму D Double E виступить на RAP.UA Awards 2020 у Києві.

Головний хедлайнер церемонії RAP.UA Awards 2020 - зірка британської грайм сцени D Double E. Його виступ відбудеться в рамках проекту Британської Ради Selector Live.

Мешканець Східного Лондона D Double E вже давно став важливою персоною урбан-музики не лише у Великій Британії, але й у всьому світі. Про нього пишуть авторитетні видання The Guardian, BBC і Vice, а найголовніші персони ґрайм-сцени сиплять в його сторону нескінченні респекти і називають своїм кумиром. 

Обов’язково треба згадати про довжелезний список фітів з елітою ґрайм-цеху: Skepta, Wiley, Stormzy, Kano… Перелік можна продовжувати дуже довго, але простіше буде познайомитись із відеографією цього харизматичного артиста з лондонських околиць. 

Майбутній київський гастролер закохує в себе тягучим фітом зі Скептою «Ladies Hit Squad» (спільний трек вийшов на вже культовому  альбомі «Konnichiwa» і, що важливо, був закріплений ще і спільним туром); проводить разом з Вайлі екскурсію лондонськими «ендами» (ті райони Міста на Темзі, в які не варто ходити туристам і, де зародився той самий ґрайм) в «Better than The Rest»; і викликає іронічну посмішку кліпом «Fresh N Clean», що  став основою для спільного проекту D Double E та шведського гіганта IKEA. Якщо вам і цього мало, то просто подивіться тізер дропу від adidas і Palace – без нашого (і вже тепер вашого) друга там також не обійшлося. Він дійсно усюди. 

Для тих, хто не знайомий із проектом Selector Live, то це серія концертів, організованих Британською Радою в партнерстві з локальними музичними агенціями в підтримку радіошоу про нову британську музику The Selector. Гостями Selector Live в різні роки ставали British Sea Power, Young Fathers, Slaves, Ghostpoet, Everything Everything, Max Cooper, Benjamin Clementine та інші.

Торік завдяки Selector Live, порталу rap.ua вдалося познайомити Україну з найактуальнішою британською музикою на експорт – ґраймом. Лайви у Харкові від Ghetts (RAP.UA Awards 2019) та Yizzy (RAP.UA Showcase) стали знаковими як для України, так і для запрошених британських артистів, які не тільки вперше виступили в Україні і показали, як працювати із мікрофоном та публікою, а й відзняли власні влоги і включили матеріали з України в офіціальні відео своїх треків.