Date
П'ятниця 08 грудня 2017 - 21:00 до Субота 09 грудня 2017 - 00:00

Британська Рада, H2D та Довженко-Центр представляють лондонського електронного музиканта, продюсера та генетика Макса Купера з аудіовізуальним перформансом «Emergence», що відбудеться 8 грудня о 21:00 у рамках серії вечірок Selector Live.

Макс Купер викарбував особливе місце для себе у музичній індустрії як митець, що створює мультисенсорні шоу, у яких експериментальна танцювальна музика межує із cаунд-артом і візуальним мистецтвом задля наочнішого зображення наукових явищ. 

Перформанс Купера базується на його другому студійному альбомі «Emergence» (2016), суміші клубного техно і «мерехтливого» електронного ембіенту. Історія, оповідана у перформансі, відтворює хронологію Всесвіту — від Великого вибуху до майбутнього, а кожен її розділ створений за допомогою візуалізації реальних даних («real data visualisation») у колаборації з різними митцями, математиками та науковцями. 

Макс Купер народився у 1980 році і виріс у Белфасті. Протягом останнього десятиліття він відточував своє складне, але мелодійне техно-звучання, випустивши вражаючу кількість синглів починаючи з 2007 року. У 2008 році він отримав ступінь доктора філософії в сфері обчислювальної біології в Ноттінгемському університеті. У 2014 році вийшов його перший студійник «Human», у якому Купер досліджує витоки людської природи, а у своїй наступній роботі «Emergence» музикант сягає далі, задаючи собі питання, з чого сконструйований навколишній світ. Докладніше з процесом створення альбому можна ознайомитись за посиланням: https://maxcooper.net/emergence

Купер також співпрацює з сучасними класичними композиторами Майклом Найманом та Нілсом Фрамом.

Долучайтеся до події у Facebook