Musician with a guitar
Date
Четвер 16 липня 2020 до П'ятниця 04 вересня 2020

Ваш шанс бути представленим у глобальному радіошоу

В рамках нашої програми #AtHome, ми організовуємо конкурс Selector Radio, щоб дати молодим музикантам із України можливість бути представленими у нашому глобальному радіошоу.

Selector Radio транслює найкращу музику з Великої Британії та підтримує нові таланти в понад 30 країнах світу, щотижня об’єднуючи міжнародну спільноту меломанів від Іспанії до Китаю. Щотижневе двогодинне шоу, яке веде Джемз Супернова, включає музику будь-якого гурта, виконавця й будь-якого жанру, якщо це нова й захоплива музика.

Щоб спілкуватися зі слухачами з усього світу та знаходити нові свіжі таланти, ведуча шоу Джамз Супернова час від часу включає в шоу треки з інших країн. Цього літа ми організували відкритий конкурс для артистів з країн Східної Європи та Центральної Азії, які можуть отримати шанс представити свою музику міжнародній аудиторії.

Конкурс відкритий для виконавців на початковому етапі кар'єри, які випустили перший EP/LP не раніше 2017 року. Немає обмежень щодо жанру музики, але рекомендуємо послухати декілька випусків Selector Radio, щоб відчути напрямок. Для заявки вам знадобиться mp3-файл, заархівований у форматі zip або посилання на Youtube.

Усі заявки на конкурс спочатку оцінюватиме міжнародна колегія. Вони виберуть 10 треків, які потраплять на онлайн-голосування, де ви разом з рештою міжнародної аудиторії Selector отримаєте можливість проголосувати за свій улюблений. У той же час ведуча Selector Radio Джемз Супернова також вибере свій улюблений трек. Після голосування трек, вибраний публікою, та трек, вибраний Джемз, пролунають у Selector для 4 мільйонів слухачів у всьому світі!

Інформаційний партнер Selector Radio в Україні - UA: Радіо Промінь.

Розклад конкурсу Selector Radio

16–30 липня Подача заявок
31 липня –17 серпня Міжнародне жюрі та Джемз Супернова відбирають 10 треків
18–28 серпня Інтернет-голосування
31 серпня Оголошення двох переможців, одного обраного Джемз Супернова, та одного, обраного міжнародним онлайн-голосуванням!
4 вересня Вихід Selector Radio з двома переможцями