Вам потрібно довести свій рівень володіння англійською мовою для отримання британської візи та імміграції?

IELTS входить до переліку затверджених тестів на знання англійської мови (Secure English Language Tests - SELT). Якщо вам потрібен IELTS в рамках вашої заявки на отримання британської візи та імміграції, вам потрібно буде здавати іспит у відділеннях, затверджених Великою Британією.

Щоб дізнатися, чи потрібно здавати IELTS для отримання британської візт, і якого рівня потрібно досягти, будь ласка, відвідайте сайт візового центру Великобританії для отримання додаткової інформації.

Зверніть увагу: якщо ви подаєте заявку на студентську візу Tier 4 на навчання у високонадійного спонсора (HTS), будь ласка, перевірте офіційний реєстр спонсорів перш ніж подавати заявку.

Увага

Hам стало відомо, що з’явилися шахрайські сайти, які видають себе за оригінальні сайти British Council і які пропонують начебто офіційну реєстрацію на IELTS. Доводимо до Вашого відома, що вони жодним чином не пов’язані з British Council. Ми також не несемо відповідальності за їхній вміст.

Щоб бути впевненим, що Ваші дані в безпеці, будь ласка, реєструйтеся на IELTS переходячи за цим посиланням або ж за допомогою розділу “TakeIELTS/Take Exam” на офіційному сайті Британської Ради.

Перед тим, як вносити свої персональні дані переконайтеся, що Ви використовуєте нашу безпечну систему онлайн-реєстрації. Ви можете зробити це перевіривши з чого починається веб-адреса (вона повинна починатися з «https://»). На додачу, шахрайські сайти можуть використовувати неправильне написання, тому радимо пересвідчитися, щоб словосполучення “British Council” було вказано належним чином.

Якщо Ви все ж не впевнені, що зможете розпізнати підставний сайт самотужки, просто зареєструйтеся на IELTS за цим посиланням.

Академічний IELTS для отримання британської візи та імміграції

Це іспит для охочих отримати освіту бакалавра або післядипломну освіту, і для тих, хто хоче отримати професійну реєстрацію у Великій Британії. Тест включає в себе аудіювання, читання, письмо і усний екзамен.

Зараєструватися зараз

Перевірити, скільки балів потрібно для отримання візи

ЯКЩО ЦЕ НЕ ТЕ, ЩО ВИ ШУКАЄТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ВІДВІДАЙТЕ НАШІ СТОРІНКИ ПРО IELTS ДЛЯ ВСІХ ІНШИХ ЦІЛЕЙ.