IELTS для отримання британської візи та імміграції

Вам потрібно довести свій рівень володіння англійською мовою для отримання британської візи та імміграції?

IELTS входить до переліку затверджених тестів на знання англійської мови (Secure English Language Tests - SELT). Якщо вам потрібен IELTS в рамках вашої заявки на отримання британської візи та імміграції, вам потрібно буде здавати іспит у відділеннях, затверджених Великою Британією.

Щоб дізнатися, чи потрібно здавати IELTS для отримання британської візт, і якого рівня потрібно досягти, будь ласка, відвідайте сайт візового центру Великобританії для отримання додаткової інформації.

Зверніть увагу: якщо ви подаєте заявку на студентську візу Tier 4 на навчання у високонадійного спонсора (HTS), будь ласка, перевірте офіційний реєстр спонсорів перш ніж подавати заявку.

Увага

Hам стало відомо, що з’явилися шахрайські сайти, які видають себе за оригінальні сайти British Council і які пропонують начебто офіційну реєстрацію на IELTS. Доводимо до Вашого відома, що вони жодним чином не пов’язані з British Council. Ми також не несемо відповідальності за їхній вміст.

Щоб бути впевненим, що Ваші дані в безпеці, будь ласка, реєструйтеся на IELTS переходячи за цим посиланням або ж за допомогою розділу “TakeIELTS/Take Exam” на офіційному сайті Британської Ради.

Перед тим, як вносити свої персональні дані переконайтеся, що Ви використовуєте нашу безпечну систему онлайн-реєстрації. Ви можете зробити це перевіривши з чого починається веб-адреса (вона повинна починатися з «https://»). На додачу, шахрайські сайти можуть використовувати неправильне написання, тому радимо пересвідчитися, щоб словосполучення “British Council” було вказано належним чином.

Якщо Ви все ж не впевнені, що зможете розпізнати підставний сайт самотужки, просто зареєструйтеся на IELTS за цим посиланням.

Академічний IELTS для отримання британської візи та імміграції

Це іспит для охочих отримати освіту бакалавра або післядипломну освіту, і для тих, хто хоче отримати професійну реєстрацію у Великій Британії. Тест включає в себе аудіювання, читання, письмо і усний екзамен.

Зараєструватися зараз

Перевірити, скільки балів потрібно для отримання візи

ЯКЩО ЦЕ НЕ ТЕ, ЩО ВИ ШУКАЄТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ВІДВІДАЙТЕ НАШІ СТОРІНКИ ПРО IELTS ДЛЯ ВСІХ ІНШИХ ЦІЛЕЙ.