Якщо ви бажаєте отримати найкращий результат, слід розпочати підготовку до іспиту заздалегідь. Ви повинні якомога більше практикувати англійську, однак і знати чого чекати в день іспиту. Ми зібрали всі поради, аби допомогти вам досягнути успіху.

Поради для успішного складання IELTS

  • Переконайтеся, що ви ознайомилися з форматом тесту, щоб уникнути будь-яких несподіванок у день іспиту.
  • Практикуйте тестові запитання та перевіряйте критерії оцінювання іспиту IELTS
  • Запишіть своє мовлення або попрактикуйте Усну частину іспиту IELTS тут. Прослухайте запис, перевірте, коли ви затинаєтеся, повторюєте слова, допускаєте граматичні помилки, коли говорите занадто швидко – це головні чотири аспекти оцінювання Усної частини.
  • Підкресліть ключові слова в запитаннях під час Слухання, Читання та Письма: переконайтеся, що розумієте, що саме має бути зазначено у відповідях. Перш ніж розпочати відповідати на запитання Письмової частини, складіть план вашої відповіді.
  • Вивчайте та визначайте синоніми (слова з однаковими значеннями). Під час частин Слухання та Читання ви часто помічатимете ключові слова у запитаннях, потім чутимете/бачитимете інші слова з таким самим значенням у тексі – вам потрібно буде їх співставити. Використання синонімів також є корисним під час Усної та Письмової частин, це продемонструє багатство вашого словникового запасу.
  • Уважно перевірте ваші відповіді у частинах Слухання та Читання. Переконайтеся, що виконали всі вказівки, інакше ви можете втратити бали.
  • Добре виспіться перед тестом, переконайтеся, що приїдете до місця проведення іспиту заздалегідь. Пізнє прибуття не сприятиме здобуттю високих результатів.

Для отримання детальнішої інформації та порад можете переглянути IELTS test day advice, завантажити Information for Candidates (PDF, 1 Mb) та Notice to Candidates (PDF, 59 Kb).