Якщо незабаром ви збираєтеся складати IELTS і потребуєте досвідченої допомоги, ми можемо вам допомогти. Реєструйтеся на наш безкоштовний вебінар «Success in IELTS», щоб дізнатися більше, на що саме слід очікувати під час іспиту. Вебінар проводитиметься англійською мовою і триватиме приблизно 90 хвилин. Ви матимете нагоду поспілкуватися з реальними IELTS-інструкторами і поставити усі свої запитання. У разі реєстрації, але відсутності змоги бути присутнім на вебінарі, ми надішлемо вам лінк на відеозапис події опісля.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ?

Ми пропонуємо вам зареєструватися на вебінар якомога швидше, оскільки кількість учасників обмежена і місця розподіляються за принципом «перший отримує все першим».

Щойно ви зареєструєтеся, ми надішлемо вам лист-підтвердження з детальними інструкціями як залогінитись і ввійти до електронного кабінету семінару.

У переддень вебінару ми надішлемо вам лист-нагадування. Якщо ж у вас виникають якість додаткові запитання щодо самого іспиту чи вебінару, будь ласка, зв'яжіться з нами.

МАЙБУТНІ ВЕБІНАРИ

ДАТА

Тема

31 жовтня | 18.00 Success in IELTS

ПРО ІНСТРУКТОРА

Севіль Акін почала свою викладацьку кар'єру в якості волонтера під час свого навчання в університеті. Після здобуття ступеня бакалавру вона закінчила початкову підготовку вчителів у Празі та Парижі.

Починаючи з 2004 року вона працювала викладачем у Чехії, Франції, Кувейті, Тайланді та Туреччині. Акін навчала багатьох вчителів та студентів у незліченній кількості інституцій, а свій професійний шлях у Британській Раді розпочала у 2013, де провела 25 семінарів IELTS для більш, ніж 1500 слухачів.