The Global Study Awards: відкрийте нові обрії

За підтримки Міжнародношл студентського посвідчення особи (ISIC), British Council IELTS та StudyPortals.

ЩО ТАКЕ GLOBAL STUDY AWARDS?

Ми хочемо спонукати молодих людей вчитися за кордоном в рамках своїх досліджень для того, щоб досліджувати нові країни, культури і мови. Саме тому Асоціація ISIC, StudyPortals і British Council IELTS запускають Global Study Awards.

Попереду висока вершина; але із допомогою команди Global Study Awards, я буду насолоджуватися подорожжю в повній мірі.

Рана, Західний берег ріки Йордан

Global Study Awards визнає навчання за кордоном як позитивну зміну життєвого досвіду для багатьох студентів, що відкривають свою свідомість, альтернативні способи життя та професійну кар'єру, а також сприяння міжкультурному розумінню і терпимості.
Премія буде покривати в першу чергу вартість плати за навчання, і передаватиметься безпосередньо до вищого навчального закладу, який буде відвідувати успішний кандидат.

Якщо плата за навчання нижче максимальної індивідуальної премії фонду у розмірі £ 10,000, інші кошти можуть бути виділені для покриття вартості життя протягом максимум 52 тижнів від моменту, коли студент вперше був зареєстрований у вищому навчальному закладі.

Терміни подачі заявки

Реєстрацію на осінь 2017 вже відкрито

ВСЬОГО ІСНУЄ 6 ПРЕМІЙ GLOBAL STUDY

 • 4 переможців буде обрано для осіннього набору 2017 року (навчання розпочнеться між 1 серпня та 31 жовтня 2017)
 • 2 переможців GSA буде обрано на весну 2018 року (для навчання, що починається між 1 січня та 31 березня 2018)

Прийом заявок відкрито:

Дедлайни:

 • 30 червня для студентів, що починають навчання восени 2017.
 • 30 вересня для студентів, що почнуть навчатися весною 2018.

Панель вибору складається з представників від партнерів буде розглядати й оцінювати записи. Сильні кандидати будуть запрошені в шорт-лист і для особисто інтерв'ю до остаточного вибору виграшних. Переможці будуть оголошені протягом 3-х місяців після закінчення терміну подачі заявок.

Кого ми шукаємо?

The Global Study Awards спрямована на підтримку вкрай вмотивованих,талановитих осіб, що спроможні продемонструвати:

 • Потенціал, спрямований на власний внесок у суспільство, що реалізуватиметься посередництвом навчання.
 • Переконливе зобов'язання розвивати свою кар'єру.
 • Щирий інтерес у здобутті міжкультурної обізнаності й обміну досвідом.

Кандидатам-переможцям буде запропонована участь у British Council IELTS, ISIC і StudyPortals спільнотах, а також у публічих розповідях щодо власного досвіду для інших студентів. Участь у Global Study Awards пропонується перспективним студентам усіх країн світу. The Global Study Awards включає в себе навчання закордоном, на будь-якій обраній бакалаврській, магістерській чи PhD програмах у вищих навчальних закладах. The Global Study Awards не може використовуватися кандидатом-переможцем для навчання в рідній країні.

Хто може подаватися?

Щоб вважатися потенційним аплікантом Global Study Awards необхідно:

 • Бути 18-річним (або старшим) на момент початку програми.
 • Скласти IELTS в Центрі Британської Ради й отримати офіційні результати, затверджені Британською Радою після першого червня 2016.
 • Мати чинний Міжнародний студентський квиток (International Student Identity Card) і/або International Youth Travel Card (IYTC) на момент подання аплікації.
 • Планувати вступ на денну форму навчання, на бакалаврську, магістерську чи PhD програми осіннього (2017) або весняного (2018) семестрів.
 • Забезпечити лист-підтвердження від належної установи до вказаного дедлайну.
 • Написати короткий огляд свого навчального досвіду в STeXX.com

Будь ласка, зауважте, що Ваша заява повинна бути оформлена англійською мовою. Якщо Ви маєте будь-які запитання, будь ласка, завітайте на нашу FAQ-сторінку. Там Ви знайдете повний список термінів і умов.