Якщо ви плануєте здавати IELTS і хочете готуватися у зручному для себе місці і в підходящий час, використовуючи якісні навчальні матеріали, завантажуйте наші безкоштовні додатки. 

IELTS PREP APP

Зосереджуючись на Listening та Speaking, додаток також розширить ваш словниковий запас, допоможе з граматикою та пояснить, що робити у день тестування. Ви зможете перевірити свої знання граматичними вправами, тестами з Listening та Speaking і відео з інтерв'ю IELTS Speaking.

Наш IELTS Prep App також відслідковує ваш прогрес та роз'яснює принципи оцінювання IELTS, щоб ви розуміли, чи готові здати тестування на бажаний бал.

Завантажити з iOS | Android

IELTS WORD POWER

З понад сотнею запитань для перевірки словникового запасу цей додаток допоможе вам поліпшити свою англійську та підготуватися до IELTS. Ви зможете відповісти на запитання з 11 категорій: від науки та технологій до роботи та бізнесу.

Завантажити з iOS | Android

IELTS 1001 WAYS

1001 ways - веселий освітній додаток, що дозволяє вивчати англійські акценти з усього світу. Усе, що вам треба зробити, - подивитися відео з людиною і вгадати, звідки вона. Тренуйте свої навички слухання та станьте експертом з акцентів!

Якщо ви хочете стати частиною додатка, просто запишіть 5-секундне відео зі словами: "There are 1001 ways to speak English," - та воно буде додане! 

Завантажити з iOS | Android