Отримайте бажаний бал з IELTS, скориставшись нашими безкоштовними онлайн матеріалами. Зареєструйтесь на нашу програму підготовки та отримайте доступ до вебінарів, безкоштовних практичних занять, онлайн платформ та тренувальних тестів. Читайте далі, щоб дізнатися більше та реєструйтесь.

Представляємо – навчальний пакет IELTS

З березня майже 90 000 людей з усього світу стежили за нашими безкоштовними вебінарами, щоб підготуватися до свого тесту IELTS. Ми зробимо невелику паузу в серпні, але все ще будемо підтримувати вас у вашій подорожі.

Наш новий навчальний пакет IELTS надасть вам безкоштовний доступ до записів наших попередніх вебінарів та вичерпний навчальний план для кожного з чотирьох розділів IELTS. Ці матеріали допоможуть вам краще зрозуміти кожен із тестових розділів, а також підскажуть, як найкраще підготуватися до них.

Зверніть увагу: Якщо ви раніше реєструвалися на наші вебінари, вам не потрібно реєструватися, щоб отримати навчальний пакет IELTS. Ви отримаєте електронний лист із навчальним пакетом IELTS автоматично.

Онлайн сесії з експертами з IELTS на Facebook

Долучайтесь до наших онлайн сесій з експертами з IELTS на Facebook кожної п’ятниці об 11:00 – долучитись.

Дата Тема
7 серпня 2020, п’ятниця Завдання 1 з академічного письма: Опис процесу
14 серпня 2020, п’ятниця Англійські часи
21 серпня 2020, п’ятниця Читання: Виведення значення з контексту

Курси підготовки до IELTS

Ми пропонуємо:

Інтенсивні 15-годинні курси підготовки до Академічного та Загального IELTS (мінімальний рівень B1).

Цей курс проводиться в режимі віртуальних уроків, поки уроки в класах тимчасово призупинені. Один з курсів ми будемо проводити в режимі віртуальних уроків з початку до кінця, щоб надати можливість людям з різних куточків України пройти наш курси та підготуватись до тесту IELTS.  

Дати курсів:

11 серпня, 2020 — 10 вересня, 2020 (вівторок, четвер)

15 серпня, 2020 — 12 вересня, 2020 (субота)

Дізнатися більше.