Важливо

Будь ласка, зверніть увагу на те, що деякі Інтернет-ресурси незаконно видають себе за веб-сайт Британської Ради для реєстрації на іспит IELTS. Ми з ними не співпрацюємо і не несемо відповідальність за інформацію, розміщену на них.

Перш ніж вводити будь-які персональні дані, будь ласка, переконайтеся, що ви використовуєте захищену онлайн-систему реєстрацій і перевірте, чи правильно написана назва “British Council”.

Аби зареєструватися, виконуйте наступні кроки та завантажуйте інфографіку з етапами реєстрації

Ознайомтеся з Інформацією для кандидатів

Завантажуйте і ознайомлюйтеся: Інформація для кандидатів (PDF, 1 mb)Правила та умови (PDF, 59 kb).

Зверніть, будь ласка, увагу, IELTS не рекомендують здавати дітям до 16 років.

Оберіть, який модуль іспиту ви складатимете

Існує два модулі іспиту IELTS:

  • Академічний модуль
  • Загальний модуль

Аби обрати необхідний Вам модуль, будь ласка ознайомтеся: IELTS Academic or IELTS General Training?

Оберіть дату складання іспиту IELTS

Британська Рада в Україні проводить іспит IELTS в Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі та Черкасах.

Оскільки кількість місць для складання іспиту обмежена, ми рекомендуємо реєструватися за п’ять тижнів до дня проведення екзамену на обрану дату, однак вільні місця можуть залишатися і після кінцевої дати реєстрації. Для перевірки поточної інформації скористайтеся Online Registration System.

Слухання, Читання та Письмо відбуватимуться в один день. Усна частина іспиту може бути призначена за тиждень до або після письмової частини.

Зверніть увагу: Усна частина може бути призначена до 20:00 у день проведення письмової частини. Будь ласка, плануйте свою поїздку в день іспиту, відповідно до цього уточнення.

Реєстрація 

Крок 1. Зарезервуйте місце

Зарезервуйте місце, реєструючись в Online Registration System

Будь ласка, зверніть увагу, що ви можете завантажити електронні версії документів на нашу Online Registration System. Дивіться інструкцію з завантаження документів за посиланням

Переконайтеся, що електронна версія документів, яку ви завантажуєте в онлайн-систему, співпадає з оригіналом документа (Національний або закордонний паспорт громадянина України або національний паспорт громадянина іншої країни), який ви використали при реєстрації онлайн. Будь ласка, зауважте, що в день іспиту ви повинні мати той документ, за допомогою якого ви реєструвалися.

Якщо при реєстрації ви не завантажили електронну копію ваших документів, ви повинні надіслати її нам впродовж трьох днів після реєстрації. Надішліть, будь ласка, відскановану копію документу, який ви зазначали при реєстрації, у форматі .jpeg розміром не більше ніж 3 МВ на електронну адресу: info@britishcouncil.org.ua

Важливо:

  • Вказати ваше повне ім’я і дату іспиту, яку ви обрали
  • Використовуйте такий формат для збереження файлу (латиницею): (ім’я)_(прізвище)_(дата іспиту).jpg.

Будь ласка, зверніть увагу, що для реєстрації фотографії більше не потрібні.

Крок 2: Оплата за іспит IELTS

Вартість іспиту становить 3750 гривень. Ви повинні оплатити екзамен впродовж 5 робочих днів після онлайн-реєстрації на іспит. Якщо впродовж 5 робочих днів ми не отримаємо вашу оплату, на жаль, ми будемо змушені скасувати вашу реєстрацію на іспит.

Будь ласка, перераховуйте кошти за іспит на рахунок Британської Ради у Креді Агріколь Банк (без комісії) за наступними реквізитами:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Британська Рада (Україна)»
ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК"
Ідентифікаційний код ЄДРПОУ 38670929
Поточний рахунок 26008500312414 (UAH),
МФО 300614

Зверніть увагу: Вносячи оплату за іспит, необхідно вказати ваше повне ім'я та прізвище, екзаменаційний реєстраційний номер (reference number, який буде зазначений у листі-підтвердженні реєстрації) та дату екзамена. Без вказаної інформації ми не зможемо відстежити вашу оплату.

Подальшу інформацію щодо оплати та процесу реєстрації можна знайти на нашому порталі Online Registration System або в електронному листі з інструкціями, який ми вам надішлемо.

Крок 3: Підтвердження реєстрації

Упродовж 5 робочих днів після реєстрації ви отримаєте електронного листа з підтвердженням вашої реєстрації. 

Якщо електронна копія ваших документів не завантажилася, ви отримаєте електронного листа з вказівками, як завантажити її повторно.

Незаповнена заявка на реєстрацію розглядатися на буде.

Після реєстрації

Після реєстрації ви отримаєте автоматичного електронного листа з підтвердженням вашої реєстрації та даними для доступу до безкоштовного онлайн-курсу Road to IELTS.

За тиждень до іспиту ви отримаєте електронного листа з деталями щодо самого іспиту (час початку та адресу місця складання екзамену). 

За детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся до нас.

Особливі умови

IELTS розроблений таким чином, аби об’єктивно оцінити ваш рівень володіння англійською мовою, незалежно від ваших особливих фізичних потреб.

Ми можемо сприяти вам у створенні будь-яких особливих умов, які необхідні для складання екзамену. Наприклад, ми надаємо підтримку людям з вадами зору, розладами слуху та дислексією. Будь ласка, зверніться до нас за три місяці до бажаної дати екзамену, щоб дізнатися, як ви можете подати заявку для організації особливих умов.

Список очікування

Завжди перевіряйте наявність місць, адже є імовірність того, що місця ще залишаються навіть після того, як пройшов термін реєстрації. Якщо онлайн-система реєстрації є активною та дозволяє забронювати місце, Ви можете переходити до подальших кроків. Якщо онлайн-система реєстрації закрита, Ви ще маєте шанс скласти іспит у необхідний день. Для того, щоб записатись у список очікування на певну дату, просимо перейти за наступним посиланням http://bit.ly/ewaitlist . Просимо зауважити, що список очікування на певну дату закривається за 10 днів до проведення іспиту. Список очікування не гарантує отримання місця на певну дату і Ваша заявка не переноситься на наступну дату проведення. 

Зміна дати складання іспиту/зміна модуля іспиту

Ви можете змінити дату складання іспиту, повідомивши нас щонайменше за 5 тижнів до дати складання іспиту, на яку ви зареєстровані. Якщо ви бажаєте змінити дату складання іспиту, вам необхідно заповнити та надіслати Request for Refund or Test Date Transfer Form. Якщо вашу заявку підтверджено, ви повинні додатково сплатити 937 гривень адміністративного збору.  

Якщо ви бажаєте змінити модуль іспиту (Академічний чи Загальний), будь ласка, надішліть нам запит якнайшвидше до обраної дати складання іспиту. Зміна модуля іспиту безкоштовна.