Бажаєте навчатися та працювати в Канаді? IELTS може вам у цьому допомогти.

Більш ніж 300 освітніх організацій та центрів працевлаштування визнають результати іспиту IELTS як підтвердження вашого володіння англійською мовою.

Навчання та робота в Канаді

Складайте іспит IELTS, сертифікат якого є достатнім підтвердженням вашого рівня володіння англійською, аби навчатися в Канаді. Результат іспиту IELTS визнається понад 300 навчальними закладами в Канаді.

Дипломи чи сертифікати, отримані в Канаді, визнаються у сферах бізнесу, урядових структурах та в академічних колах у світі. IELTS може допомогти вам отримати шанс здобути освіту в омріяному університеті та отримати достойну роботу. Дізнайтеся, які саме інституції приймають сертифікат IELTS за посиланням.

Виїзд в Канаду

Канада входить до 10 країн, найкращих для життя, як зазначено в дослідженні Організації Об’єднаних націй. Найбільші міста Канади – Торонто, Монреаль, Ванкувер та Оттава – відомі саме через свої високі стандарти життя, різноманіття культурних подій та безпеку. Все це і є найбільшою принадою як для роботи, так і для життя. 

Сертифікат IELTS – перший сертифікат, який почали визнавати канадські міграційні служби. Тому іспит IELTS створений самий для вас, якщо ви плануєте переїздити в Канаду. За детальнішою інформацією стосовно процедури міграції звертайтеся на сайт Citizenship and Immigration Canada (Громадянство та Міграція в Канаду).

Зовнішні посилання