Комп'ютеризований тест IELTS – це новий спосіб скласти цей іспит. Він дає змогу учасникам тестування виконувати на комп'ютері частини з читання, аудіювання й письма, в той час як складання розмовної частини залишається віч-на-віч із тренованим екзаменатором IELTS.

Щоб допомогти вчителям і репетиторам англійської мови дізнатися більше про комп'ютеризований тест IELTS, ми організовуємо серію онлайн-вебінарів з нашим експертом IELTS.  Під час вебінару ми поговоримо про особливості складання IELTS загалом, а потім зупинимось на особливостях комп'ютеризованої версії тесту. Це допоможе вам краще зрозуміти такий формат і поділитися ідеями зі своїми учнями, які готуються складати іспит.

Наприкінці сесії ми відповімо на всі ваші питання щодо IELTS, тому радимо підготувати їх завчасно.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ?

Після реєстрації ми надішлемо вам електронний лист підтвердження з детальними інструкціями щодо входу й доступу до семінару.  За день до вебінару ми надішлемо вам нагадування.

НАЙБЛИЖЧІ ВЕБІНАРИ

Дата

Тема

17 березня 2020 | 14.30 Computer-delivered IELTS

Відвідайте наш спеціалізований розділ про комп'ютеризований тест IELTS, аби дізнатися більше про нього й переглянути майбутні тестові сесії.

Якщо вам потрібна допомога з підготовкою до іспиту, зареєструйтесь на один з наших безкоштовних вебінарів «Success in IELTS» для майбутніх учасників тестування.

Дивіться запис вебінару: