Не можете вирішити, якій тип тесту IELTS обрати? Ми вам допоможемо!

Існують два типи тесту IELTS. IELTS може допомогти вам переїхати в іншу країну, отримати роботу, про яку ви завжди мріяли, або просто продемонструвати, наскільки ви вдосконалили свою англійську. Вибір тесту залежить від того, що ви бажаєте робити.

Перш ніж реєструватися на тест, обов'язково перевірте, який тест вимагають організації, до яких ви подаєте заявки.

Складіть тест IELTS Academic

Тест IELTS Academic створений для тих, хто має високі освітні цілі. Складіть цей тест, якщо бажаєте навчатися на бакалавраті чи здобувати післядипломну освіту в будь-якому куточку світу, або якщо ви прагнете працювати в професійній організації в англомовній країні. 

Пройдіть тест IELTS General Training

Тест IELTS General Training створений для тих, хто хоче мати можливість підтвердити навички володіння англійською мовою в усьому світі. Пройдіть цей тест аби мати змогу навчатися на рівні, який не припускає отримання наукового ступеню, працювати в англомовній країні або в рідній країні, а також емігрувати до англомовної країни.

Плануєте працювати або навчатися у Великій Британії?

Існує спеціальний тест IELTS, який вимагає Візово-імміграційна служба Великої Британії (UKVI). Якщо ви прагнете працювати, навчатися або жити у Великій Британії, вам може бути потрібно пройти цей тест.

Знайдіть тест, який відповідає вашим потребам