Іноземні студенти, які вступають до вишів Великої Британії у 2020-21 навчальному році, матимуть право залишитися на два роки після закінчення навчання для працевлаштування.

Після введення цієї процедури в дію закордонні студенти, які успішно закінчили курс до бакалаврату чи бакалаврський, отримають право подати заявку на процедуру Graduate (Випускник). Процес подання заявки буде максимально простим, а заявники будуть зобов'язані пройти кримінальну, особистісну й безпекову перевірки. Усі заявки потрібно буде оформити у Великій Британії, а саме оформлення є платним.

Усі студенти, які приймаються на цю програму, отримають можливість перебувати в країні два роки без можливості продовження цього терміну. В цей час вони зможуть працювати або шукати роботу на будь-якому рівні кваліфікації, але не матимуть доступу до державних коштів, і цей час не враховуватиметься як перебування у Великій Британії для отримання права на постійне проживання. Випускники також зможуть перейти на кваліфіковану роботу, знайшовши відповідну вакансію.

Для отримання більш детальної інформації завантажте документ, виданий Міністерством внутрішніх справ Великої Британії, розміщений внизу цієї сторінки.