Якщо ви прагнете працювати або навчатися у Великій Британії, вам необхідно подати заявку на отримання британської візи та продемонструвати, що ви володієте англійською на необхідному рівні. Для цього потрібно успішно пройти затверджений Міністерством внутрішніх справ Великої Британії тест на знання англійської мови (Secure English Language Test, SELT), наприклад IELTS для UKVI (модуль Academic або General Training) або IELTS Life Skills.

Чим відрізняються формати тестів IELTS та IELTS для UKVI?

Формати тестів IELTS (модулі Academic та General Training) та IELTS для UKVI (модулі Academic та Genera Training) не відрізняються. Тести однакові з точки зору вмісту, формату, рівня складності та підрахунку балів. Однак Форми звіту з тесту, що містять ваші результати, дещо відрізняються, щоб продемонструвати, що ви пройшли тест в установі, яка була офіційно затверджена Міністерством внутрішніх справ Великої Британії для проведення тестів IELTS для UKVI.  

Який формат тесту обрати?

Якщо ви студент, перед реєстрацію дізнайтеся, який тест вимагається у вашому університеті, коледжі або школі.

Якщо ви подаєте заяву на отримання студентської візи (Рівень 4) для навчання на бакалавра або отримання післядипломної вищої освіти в університеті, який є спонсором Рівня 4, рівень вашої англійської мови має відповідати встановленому цим закладом. Усі британські університети та коледжі приймають результати тесту IELTS Academic. Це означає, що вам може бути не потрібно проходити IELTS для UKVI (Academic), і ви зможете подати результат тесту IELTS Academic.

Якщо ви НЕ Є студентом, перед реєстрацією на тест дізнайтеся, який формат тесту вимагають організації, до яких ви подаєте заявки. 

Тест IELTS для UKVI у Британській Раді

Тести IELTS для UKVI (модулі Academic та General Training) та IELTS Life Skills проводяться в затверджених UKVI центрах тестування. Британська Рада має затвердженні UKVI центри тестування по всьому світу.  

IELTS для UKVI (Academic)

Пройдіть цей тест, якщо університет або організація, до якої ви подаєте заявку, вимагають проходження тесту IELTS для UKVI (Academic). 

Цей тест проводиться лише в Києві. Вартість складає: 7100 грн

Зареєструйтеся на тест IELTS для UKVI (Academic)

IELTS для UKVI (General Training)

Цей тест призначений для тих, хто хоче навчатися у Великій Британії на рівні, який не припускає отримання наукового ступеню. Він також може бути використаний для отримання роботи, проходження навчання, пов'язаного з роботою, або для еміграції до Великобританії. 

Цей тест проводиться лише в Києві. Вартість складає: 7100 грн

Зареєструйтеся на тест IELTS для UKVI (General Training)

IELTS Life Skills

IELTS Life Skills - це тест з англійської мови для людей, яким потрібно продемонструвати лише навички говоріння і слухання на рівнях A1, A2 або B1, визначених Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (Common European Framework of Reference for Languages, CEFR), з метою подання заявки на отримання візи Великої Британії.

IТест IELTS Life Skills може бути двох рівнів: 

IELTS LIFE SKILLS A1

Пройдіть цей тест, якщо вам потрібно довести свої навички говоріння та слухання на англійській мові в рамках вашої заявки до UKVI на отримання візи члена сім'ї особи з безстроковим дозволом на проживання в країні.  

Тест IELTS Life Skills доступний лише в Києві. Вартість складає 5300 грн

Зареєструйтеся на тест IELTS Life Skills A1

IELTS LIFE SKILLS B1

Пройдіть цей тест, якщо вам потрібно довести свої навички говоріння і слухання на англійській мові в рамках вашої заяви до UKVI на отримання безстрокового дозволу на проживання чи громадянства.  

Тест IELTS Life Skills доступний лише в Києві. Вартість складає 5300 грн

Зареєструйтеся на тест ELTS Life Skills B1