Fashion DNA Ukraine була заснована в 2015. Вона спрямована на пошук, підтримку та відзнаку молодих талановитих fashion-дизайнерів. Програма також сприяє налагодженню міжнародних зв’язків та здобуття професійного досвіду. Fashion DNA проводиться спільно з Українським тижнем моди (Ukrainian Fashion Week).

У 2017-18 Fashion DNA Ukraine ставить перед собою мету ознайомити перспективних українських дизайнерів з основами комерційних продажів, зокрема на Інтернет-ринку, а також допомогти практично застосувати здобуті знання в креативному контексті власного діджитал-проекту. Креативні експерти Великобританії будуть залучені до кожного етапу проекту, починаючи з відбору й закінчуючи оголошенням старту власного проекту. Також, як спеціальна частина нашого партнерства з Nesta ми пропонуємо тренінг з базових бізнес-навичок для тих, хто робить свої перші кроки у "турбулетній" сфері моди.

Крім того, ми підтримуємо премію "Відкриття року" в індустрії моди. Отож, відкриття 2017 - The COAT by Katya Silchenko! Щоб дізнатися більше про призи та переможців минулих років, клікайте на відповідну секцію нижче.

У цьому розділі