Британська Рада в Україні разом з Ukrainian Fashion Week запросила 7 українських брендів, які перебувають на українському ринку до п'яти років, долучитися до 2-денного інтенсивного тренінгу з бізнес-планування. Тренінг проводитиметься в кінці листопада 2017 року у Києві. Британські ментори  торкатимуться тем пов'язаних з Інтернет-комерцією: бізнес-планування, стратегії продажів, цінова політика й мерчендайзинг.

За результатами конкурсного відбору учасниками воркшопу стали бренди FROLOV, GASANOVA, ROUSSIN, ELENAREVA, Kir-Khartley, MARSALA та Jean Gritsfeldt.

Процес вибору учасників програми очолила жіночий байер Farfetch(UK) – EmmaPull, спеціально запрошена в Україну для інтерв’ю з молодими українськими дизайнерами. До складу журі також увійшли Анна Бубнова (Британська Рада в Україні), Олександра Дімітрієвич (UkrainianFashionWeek), Діма Євенко (Asthik), Олена Пащенко (HelenMarlen), Анна Пащенко (Suitster).  

Для детальнішої інформації, будь ласка, зв'яжіться з координатором проекту Олександрою Дімітрєвіч: international@fashionweek.ua