П'ятниця 06 травня 2016

Підвищення професійного рівня вчителів англійської на конференції IATEFL

8 та 9 квітня 2016 року вчителі англійської мови з усієї України поділилися ідеями про свою професійну діяльність та обмінялися досвідом на інтерактивних тематичних сесіях під час 21 щорічної конференції Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної (IATEFL). Подія організована Українським відділенням IATEFL у партнерстві з Британською Радою в Україні.

Щорічно конференція IATEFL забезпечує можливості для професійного спілкування вчителів англійської мови. Цьогорічна конференція IATEFL проходила у рамках оголошеного Президентом України Року англійської мови в Україні. Завдяки презентаціям і семінарам закордонних та українських колег вчителі англійської поглибили свої знання щодо використання цифрових технологій у навчальному процесі, планування занять, оцінювання мовних навичок, підготовки до іспитів, технік введення нового словникового запасу та граматики в мовлення, діалогових та креативних підходів до викладання англійської. У заході взяли участь директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, заступник Посла Сполученого Королівства Великої Британії в Україні Хелен Фейзі, президент Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної (IATEFL) Марджері Розенберг та заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Викладачі англійської мови Британської Ради Ярослав Роготський, Вікторія Воронко і Людмила Єжаченко провели семінари для учасників конференції. Ярослав Роготський поділився практичними ідеями щодо способів знайомства студентів на уроці, побудови команди та проведення розважальних активностей. Вікторія Воронко розкрила тему зворотнього зв’язку після проведення уроку, завдяки чому учасники дізналися про його роль та способи надання, а також навчилися підбирати найбільш вдалі типи зворотнього зв’язку для своїх занять. На семінарі Людмили Єжаченко вчителі поділилися ідеями щодо найбільш дієвих способів повторення матеріалу для дітей шкільного віку, які потребують мінімальної підготовки та можуть бути адаптовані для групи будь-якого рівня.

Менеджер проектів з англійської мови у Британській Раді Жанна Севастьянова провела презентацію проекту «Англійська мова для університетів». Завдяки наданій інформації викладачі вищих навчальних закладів дізналися про можливості розвитку, які Британська Рада пропонує українським вишам нелінгвістичного спрямування.

Більше інформації про події у галузі викладання та вивчення англійської можна знайти на веб-сайті Британської Ради в Україні (http://www.britishcouncil.org.ua) та мікросайті, присвяченому Року англійської мови в Україні (http://www.britishcouncil.org.ua/year-of-english). 

About the British Council

Британська Рада – міжнародна організація Сполученого Королівства із культурних відносин та освіти. Ми створюємо можливості для розбудови міжнародних зв’язків між Британією та іншими країнами та вибудовуємо довіру між людьми по всьому світу.

Ми є глобальною організацією, що має 190 представництв у 110 країнах, де працює понад 7000 людей. Ми ведемо діяльність у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, освіти та розбудови суспільства.

В Україні ми працюємо, щоб підтримати її вибір на Європейську інтеграцію та амбіції країни у розвитку міжнародної співпраці, з метою розбудови кращого, більш безпечного і процвітаючого суспільство. Ми прагнемо зробити Великобританію партнером України у процесі реформування системи освіти і активізації культурної сфери. У наших програмах беруть участь близько 2 млн. українців щорічно.

Ми – британська благодійна організація, яка підпорядковується Королівській Хартії. Державне фінансування складає менше 25% нашого обороту, який у минулому році склав £781 млн. Інші джерела доходів Британської Ради – плата за отримання освітніх послуг від клієнтів по всьому світу, а також розвиток контрактних і партнерських відносин з державними та приватними організаціями. Вся наша робота полягає в реалізації нашої благодійної мети і підтримує процвітання й безпеку у Великій Британії й у всьому світі.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: www.britishcouncil.org. Ви можете також підтримувати зв'язок з Британською Радою через facebook.com/BritishCouncilUkraine та twitter.com/britishcouncil