Covid-19

Інформація поновлена 3 квітня.

Наразі наш офіс зачинено для відвідування у зв’язку з загальнонаціональним карантином до 24 квітня 2020.

У зв’язку з цим відбулись наступні зміни у роботі навчального центру, тестування з англійської та наших програм у сфері культури, освіти та суспільства: 

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ

Ми не проводимо курси англійської в класах, але вже почали навчання в режимі віртуальних уроків. Це заняття із викладачем та одногрупниками в режимі реального часу.  

Зараз вже проводяться віртуальні уроки курсів для дітей та підлітків на нашій освітній платформі English Online. Курси для дорослих My Foundation та My Class проходять на платформі Zoom.  

Курси підготовки до IELTS також проводяться у режимі віртуальних уроків. Зараз відкрито набір на курси, які стартують 7 та 11 квітня для дорослих. Ви можете отримати консультацію та долучитися до навчання. 

Будь ласка, регулярно перевіряйте свою електронну пошту, щоб не пропустити важливу інформацію про доступ до наших віртуальних класів та навчальних ресурсів в інтернеті. 

Ми продовжимо проведення уроків в нашому Навчальному центрі з дітьми та підлітками, а також зі студентами курсу myFoundation як тільки завершиться карантин. Навчальний рік буде подовжено, аби компенсувати втрачені під час карантину уроки. Для студентів MyClass термін дії пакетів подовжено на п’ять тижнів. 

Безкоштовні онлайн ресурси для самостійного вивчення англійської 

Щоб використовувати час вдома ще з більшою користю, ми зібрали для вас наші онлайн ресурси для вивчення англійської для дітей, підлітків та дорослих.  

ІСПИТИ

Тестування з IELTS та Aptis ми плануємо відновити після завершення карантину. Всім кандидатам, що планували скдадати тести в період з 17 березня до 24 квітня, ми запропонуємо перенести тест на іншу зручну дату або відшкодувати вартість тесту. 

Ми збільшимо кількість дат для тестування в травні та червні аби компенсувати скасовані тести у зв'язку з карантином. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями на нашому сайті. 

Використайте час карантину, аби якомога краще підготуватися до тесту! Ми зібрали для вас онлайн-ресурси для самостійної підготовки, а також проводимо безкоштовні вебінари та наші курси підготовки до IELTS у режимі віртуальних уроків.

ПРОГРАМИ У СФЕРІ МИСТЕЦТВА, ОСВІТИ ТА СУСПІЛЬСТВА

Ми скасували або перенесли всі заходи, які було заплановано під час карантину. Зараз ми розробляємо ряд онлайн-форматів, щоб продовжувати реалізацію наших програм в сфері культури, освіти та суспільства.  

Тим часом, ви можете ознайомитись із нашими мистецькими проєктами у цифровому форматі на цій сторінці.   

Щоб отримувати інформацію про наші програми – підписуйтесь на нашу розсилку, або слідкуйте за нашими сторінками у соціальних мережах Facebook та Instagram

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Ми надаємо консультації про курси для дітей та дорослих телефоном та онлайн (дзвінки по Zoom). Наразі ви можете забронювати консультацію тут.

ЗАПИТАННЯ СТУДЕНТІВ, КАНДИДАТІВ, КОРИСТУВАЧІВ ПОСЛУГ І ГРОМАДИ

Ви можете зв’язатися з нами по електронній пошті на info@britishcouncil.org.ua.

___

Ми продовжуємо ретельно слідкувати за ситуацією та додатково надішлемо вам інформацію про те, як ви можете продовжити навчатись в період карантину.

Будь ласка, вживайте всіх необхідних заходів для власної безпеки.

Більше інформації про те, як захистити себе від коронавірусу (Covid-19) можна знайти за посиланням.

Дякуємо за розуміння!

Британська Рада