Covid-19

Інформація поновлена 27 травня.

Наразі наш офіс зачинено для відвідування у зв’язку з загальнонаціональним карантином до 22 червня 2020.

У зв’язку з цим відбулись наступні зміни у роботі навчального центру, тестування з англійської та наших програм у сфері культури, освіти та суспільства: 

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ

Ми не проводимо курси англійської в класах, але вже почали навчання в режимі віртуальних уроків. Це заняття із викладачем та одногрупниками в режимі реального часу.  

Зараз вже проводяться віртуальні уроки курсів для дітей та підлітків на нашій освітній платформі English Online. Курси для дорослих My Foundation та My Class проходять на платформі Zoom.  

Курси підготовки до IELTS також проводяться у режимі віртуальних уроків. Зараз відкрито набір на курси, які стартують 2 та 6 червня для дорослих. Ви можете отримати консультацію та долучитися до навчання. 

Будь ласка, регулярно перевіряйте свою електронну пошту, щоб не пропустити важливу інформацію про доступ до наших віртуальних класів та навчальних ресурсів в інтернеті. 

Ми продовжимо проведення уроків в нашому Навчальному центрі з дітьми та підлітками, а також зі студентами курсу myFoundation як тільки завершиться карантин. Навчальний рік буде подовжено, аби компенсувати втрачені під час карантину уроки. Для студентів MyClass термін дії пакетів подовжено на п’ять тижнів. 

Безкоштовні онлайн ресурси для самостійного вивчення англійської 

Щоб використовувати час вдома ще з більшою користю, ми зібрали для вас наші онлайн ресурси для вивчення англійської для дітей, підлітків та дорослих.  

Якщо у вас є додаткові питання зверніться на сторінку поширених запитань про курси англійської мови.

ІСПИТИ

Наразі ми відновлюємо тестування IELTS на комп'ютері в Києві. Більш детальну інформацію про те, як виглядає IELTS на комп’ютері можна отримати за посиланням

Додаткові дати тестування вже доступні в червні. Будь ласка, перевірте розклад тестів та обирайте найбільш зручну для вас дату. 

Складання тесту проходитиме у повній відповідності з вимогами Кабінету Міністрів щодо протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням Covid-19.

Ви можете продовжити готуватись до тесту IELTS! Ми зібрали для вас онлайн-ресурси для самостійної підготовки, а також проводимо безкоштовні вебінари та наші курси підготовки до IELTS у режимі віртуальних уроків.

Якщо у вас є додаткові питання зверніться на сторінку поширених запитань про IELTS.

ПРОГРАМИ У СФЕРІ МИСТЕЦТВА, ОСВІТИ ТА СУСПІЛЬСТВА

Ми скасували або перенесли всі заходи, які було заплановано під час карантину. Зараз ми розробляємо ряд онлайн-форматів, щоб продовжувати реалізацію наших програм в сфері культури, освіти та суспільства.  

Тим часом, ви можете ознайомитись із нашими мистецькими проєктами у цифровому форматі на цій сторінці.   

Щоб отримувати інформацію про наші програми – підписуйтесь на нашу розсилку, або слідкуйте за нашими сторінками у соціальних мережах Facebook та Instagram

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Ми надаємо консультації про курси для дітей та дорослих телефоном та онлайн (дзвінки по Zoom). Наразі ви можете забронювати консультацію тут.

ЗАПИТАННЯ СТУДЕНТІВ, КАНДИДАТІВ, КОРИСТУВАЧІВ ПОСЛУГ І ГРОМАДИ

Ви можете зв’язатися з нами заповнивши форму зворотнього зв’язку.

___

Ми продовжуємо ретельно слідкувати за ситуацією та додатково надішлемо вам інформацію про те, як ви можете продовжити навчатись в період карантину.

Будь ласка, вживайте всіх необхідних заходів для власної безпеки.

Більше інформації про те, як захистити себе від коронавірусу (Covid-19) можна знайти за посиланням.

Дякуємо за розуміння!

Британська Рада