У знак поваги та вдячності до наших постійних клієнтів, ми запускаємо Програму Лояльності “myClass Study Miles”.  Вона призначена для заохочення клієнтів, які залишаються з нами протягом довгого часу і купують велику кількість кредитів. Нагадаємо, що кредити є своєрідною валютою, яку студенти сплачують за заняття у власному онлайн кабінеті у відповідності 1 до1.

Програма працюватиме за схемою обміну накопичених кредитів на безкоштовні заняття, відповідно до того, скільки занять студент придбав і як довго у нас навчається.Ці кредити накопичуються щоразу, як клієнт купує новий пакет занять за системою навчання myClass. Варто звернути увагу на те, що клієнт може обміняти кредити на безкоштовні заняття лише тоді, коли купує новий пакет myClass.

Якщо клієнти бажають обміняти накопичені кредити після 1 чи 2 років - вони отримають 10% від купленої кількості кредитів, а після 2 чи більше років - 15%, у вигляді додаткових безкоштовних кредитів, які вони у подальшому можуть використати для придбання будь-якого заняття.

Отже чим більше кредитів ви придбаєте, тим більше додаткових безкоштовних занять отримаєте.

Залишайтеся з нами!

 

Після 1 року

Після 2 років

Після 3 років

Після 4 років

Накоп.

кредити

% для

1 року

обмін

Накоп.

кредити

% для 2 років

обмін

Накоп.

кредити

% для

3 років

обмін

Накоп.

кредити

% для 4 років

обмін

Dima

50

10%

5

120

10%

12

180

15%

27

250

15%

38

Кредити куплені за рік

50

 

 

70

 

 

50

 

 

70