Понеділок 21 серпня 2017

Британська Рада в Україні стала обраним партнером Міністерства освіти і науки України в навчанні вчителів англійської мови в рамках реформи середньої освіти “Нова українська школа”. У першому тренінгу для вчителів іноземних мов беруть участь 100 пілотних шкіл з усіх регіонів країни, які висунулися на участь у запуску освітньої реформи.

Британська Рада має широкі експертні знання світового рівня у впровадженні масштабних освітніх реформ і програмах розвитку педагогів, і привносить свою компетенцію й досвід у підтримку Міністерства освіти й науки України. Для реформи «Нової української школи» Британська Рада об’єднала зусилля з освітньою програмою «CambridgeEnglish» для надання найкращого у своєму роді навчання вчителям англійської. Британська Рада і CambridgeEnglish– це загальновизнані глобальні лідери в навчанні англійської мови, що нададуть свій неабиякий досвід, сучасні технології та найбільш передові навчальні матеріали в українську освітню реформу і галузі англійської мови.

200 вчителів англійської зі ста українських шкіл, які беруть участь у пілотному проекті “Нова українська школа”, а також 25 методистів з акредитованих інституцій післядипломної освіти INSETT (in-serviceteachertraining) навчатимуться в 40-годинному інтенсивному тренінгу 18-23 серпня в Білій Церкві. Тренери Британської Ради зосередяться на методиці викладання англійської учням перших класів, у той час як представники CambridgeEnglishпроведуть курс із використання нових навчальних ресурсів. Також у програмі візьмуть участь представники команди, що розробляє новий навчальний план із вивчення іноземних мов для реформи «Нової української школи». Їхня присутність забезпечить зв'язок і відповідність навчального плану, методик і навчальних та освітніх ресурсів. У середу, 23 серпня о 12:00 на церемонії закриття, в якій візьмуть участь представники міністерства освіти та Британської Ради в Україні, вчителям вручать сертифікати про проходження курсу.

Запуск пілотного проекту “Нова українська школа” за участі 100 шкіл з усіх регіонів України відбудеться в 2017 році. Ці школи подавалися через онлайн-заявки та відбиралися міністерством. У 2018-2019 роках, після прийняття нового закону «Про освіту», реформа нової української школи розшириться на всі 17088 українських шкіл. “Спілкування іноземними мовами” було визначено як одна з 10-ти ключових навичок відповідно до нових освітніх стандартів “Нової української школи”, згідно з рекомендаціями Європейського Парламенту та Ради ЄС. В рамках пілотної програми в 2017-му вчителів німецької та французької мов навчатимуть Ґете-Інститут і Посольство Франції в Україні.

Запрошуємо вас відвідати останній день тренінгів для вчителів 23 серпня.

Щоб отримати більше інформації й акредитуватися на подію, звертайтеся до Богдана Жука, координатора комунікацій Британської Ради в Україні: bohdanzh@gmail.com, +38 (063) 984 99 30