Partner with us, Success Stories, UA-YP

У співпраці з партнерами ми змінюємо життя мільйонів людей по всьому світі. Ось деякі з наших успіхів.

Англійська для українських урядовців

У відповідь на бажання України прискорити інтеграцію із Євросоюзом ми розробили спеціальний курс англійської мови для державних службовців. 

Лише за півроку понад 800 держслужбовців навчилися робити презентації, брати участь у зустрічах та перемовинах, вести ділову кореспонденцію та спілкуватися із зарубіжними колегами.  

Наш багатий досвід у розробці спеціальних курсів з урахуванням потреб партнерів є ключем до успішного опанування мови. 

«Дякуємо вам за курс англійської мови. Він помітно покращив мою англійську. Глобалізація означає, що володіння англійською є обов‘язковим – особливо для працівників парламенту», - наш учень із Верховної Ради України. 

Партнери: Верховна Рада, Кабінет міністрів, Адміністрація Президента, Міністерство закордонних справ, Міністерство юстиції, Міністерство внутрішніх справ, Національний банк України, Національна академія державного управління, Академія дипломатії, Управління державних послуг. 

Нова драма із театром Роял-Корт

Півтора роки старанної роботи нарешті дали результат. У березні 2011 року Британська Рада в Україні і Грузії розпочала програму розвитку Роял-Корт для драматургів-початківців. Шляхом відкритого конкурсу семеро з них були відібрані для співпраці із командою театру Роял-Корт. Із простих учасників проекту Британської Ради вони швидко перетворилися на відданих і надійних партнерів проекту. Результат цієї співпраці перевершив усі сподівання – британські режисери поставили сценічні читання трьох українських п‘єс для київських та лондонських глядачів, одна з них – «І мені все одно, як ти там» Оксани Савченко – зараз готується до прем‘єри. 

Із Києва до Лондона і назад. Повноцінна постановка. Українською, для українців, про українське життя. 

Партнери: театр Роял-Корт, Київський молодий театр. 

Програма розвитку соціального підприємництва

Україна переживає великий інтерес до соціального підприємництва, і Британська Рада взяла в цьому процесі важливу роль – налагоджування зв‘язків, створення можливостей та надання доступу до британського досвіду суспільним підприємцям в Україні.

Із 2010 по 2013 роки ми постійно постачали найліпші зразки британського досвіду у цій сфері, встановлювали міцні партнерські відносини і створювали мережу суспільних підприємців за підтримки наших регіональних центрів. Ми успішно підготували 20 тренерів, котрі зараз можуть консультувати соціальних підприємців в Україні, і таким чином заклали міцний фундамент для розвитку проекту партнерами і його подальшого життя в українському суспільстві. 

Партнери: Фонд Східна Європа, Erste Bank, PricewaterhouseCoopers, Український фонд підтримки підприємництва, Міжнародний фонд «Відродження»

Детальніше про соціальне підприємництво в Україні

Проект Skills for Employability

Британська Рада розпочала проект Skills for Employability у 2009 році у зв’язку із ситуацією на ринку праці, адже багато роботодавців висловлювали свою стурбованість існуванням розриву  між якістю і наповненням освіти і їх вимогами до випускників,а також відсутність послідовної й принципової державної політики в освітній сфері.

Проект, що тривав три роки, переріс у повноцінний україно – британський діалог між високопосадовцями та освітянами двох країн задля кращого розуміння того, як створити нову систему професійних кваліфікацій, яка б відповідала вимогам особистісного та професійного розвитку в умовах швидкого розвитку ринку праці, спираючись на позитивний досвід і репутацію світового лідера, що їх здобула Британія у розбудові своїх професійних стандартів.
У результаті плідної співпраці представники української сторони отримали необхідні знання задля впровадження інституційних реформ. Нове законодавство, що вступило у силу, визначило концепцію і роль спеціальних рад з галузевих кваліфікацій, також була впроваджена перша у своєму роді Рада по галузевим кваліфікацям у металургійному та гірничому секторі.

Як наслідок, Британська Рада в партнерстві з Систем Кепітал Менеджмент (СКМ), одним з найбільших національних роботодавців та Міністерством освіти і науки започаткували проект із розробки сучасних професійних стандартів – «Паспортів професій». Паспорти професій допоможуть усунути наявний нині дисбаланс на ринку праці між попитом і пропозицією фахівців,і у них буде чітко прописано, що повинен знати і вміти фахівець, щоб роботодавець був готовий брати його на роботу, а в самого фахівця при цьому була гідна зарплата і можливості для кар'єрного зростання. Наразі профстандарти розроблено для восьми спеціальностей у трьох галузях: металургія, енергетика та журналістика. Із 1 вересня 2013 року за ними навчаються в дев'яти регіонах України студенти 23-х університетів і академій, які побажали брати участь у проекті «Паспорт професії». Більше інформації про проект «Паспорт професії» можна дізнатись на сайті компанії СКМ, а з деякими паспортами можна ознайомитись тут:

- Паспорт професії: редактор мультимедійних видань засобів масової інформації

Паспорт професії: інженер конвертерного виробництва

- Паспорт професії: журналіст мультимедійних видань засобів масової інформації

Партнери: компанія "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ), Міністерство освіти і науки, Конфедерація роботодавців України і Аналітичний центр «БЕСТ».